Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. ODWOŁANE - Noworoczne Zawody z Broni Pneumatycznej HTS 10.01 Dywizjonu 303
2. ODWOŁANE - Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 10.01 Pasternik
3. ODWOŁANE - Bałwankowe Zawody Wawel 10.01 Winnicka 52
4. Karnawałowa Prohibicja Kochambroń 17.01 17.01 Bochnia
5. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 18.01 22.01 Paczółtowice
6. Zimowe Mistrzostwa KTS KTS 20.01 20.01 Myślenice
7. ODWOŁANE - Egzamin na patent PZSS MZSS 21.01 Pasternik
8. ODWOŁANE - I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 22.01 T-ów Sanguszków 32
9. ODWOŁANE - V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 23.01 Nowy Targ
10. ODWOŁANE - I Turniej Zimowy Arsenał 23.01 Myślenice
11. ODWOŁANE - Zawody Dynamiczne 18 -tka Matysa ZSD 23.01 Winnicka
12. ODWOŁANE - IV runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 24.01 Myślenice
13. ODWOŁANE - I Turniej Zimowy Arsenał 24.01 Bochnia
14. III Runda  Ligi  Pneumatycznej  HTS 24.01 24.01 Dywizjonu 303
15. ODWOŁANE - I Turniej Zimowy WKS Wawel Wawel 24.01 Fabryczna 17
16. ODWOŁANE - Zawody Dynamiczne 1 ZSD 27.01 Winnicka
17. ODWOŁANE - Pistolet Dynamiczny ZSD 30.01 Bochnia
18. Upamiętnienie walk o Wał Pomorski 1945 Solny Garnizon 31.01 31.01 Bochnia
19. ODWOŁANE - Zawody Shoot Off ZSD 31.01 Winnicka
Luty
20. Liga KSB KSB Paczółtowice 06.02 07.02 Paczółtowice
21. Upamiętnienie bitwy pod Martynowem 1626 Solny Garnizon 07.02 07.02 Bochnia
22. IV Runda Ligi Pneumatycznej HTS 07.02 07.02 Dywizjonu 303
23. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 07.02 07.02 Pasternik
24. Lodowe Zawody Wawel 07.02 Winnicka 52
25. Egzamin na patent PZSS MZSS 07.02 Jawiszowice
26. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.02 13.02 T-ów Sanguszków 32
27. Puchar Zimy KROKUS 13.02 13.02 Tylicz, LZD
28. Zimowe zawody KS „Szarotka” cz.1 Szarotka 13.02 13.02 Krempachy
29. Zimowe zawody KS „Szarotka” cz. 2 Szarotka 14.02 14.02 Nowy Targ
30. V runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KVG 14.02 14.02 Myślenice
31. Pistolet Dynamiczny ZSD 14.02 14.02 Bochnia
32. Zimowa Ofensywa SILVER TARGET Silver Target 14.02 14.02 Pasternik
33. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 15.02 19.02 Paczółtowice
34. Zawody Dynamiczne 2 ZSD 17.02 17.02 Winnicka
35. Egzamin na patent PZSS MZSS 18.02 Pasternik
36. Puchar Zimy Tarnów 21 TKS LOK 20.02 20.02 Tarnów Krzyska 17
37. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 21.02 21.02 Dywizjonu 303
38. II Turniej Zimowy WKS Wawel Wawel 21.02 Fabryczna 17
39. Rozmiar ma znaczenie Kochambroń 21.02 21.02 Bochnia
40. Zawody Shoot Off 2 ZSD 21.02 21.02 Winnicka
41. II Turniej Zimowy Arsenał 27.02 27.02 Myślenice
42. II Turniej Zimowy Arsenał 28.02 28.02 Bochnia
Marzec
43. Liga KSB KSB Paczółtowice 06.03 07.03 Paczółtowice
44. Puchar Prezesa KS KVG KVG 07.03 07.03 Myślenice
45. Upamiętnienie oblężenia Parnawy 1609 Solny Garnizon 07.03 07.03 Bochnia
46. Pożegnanie Zimy Wawel 07.03 Winnicka 52
47. V Runda Ligi Pneumatycznej HTS 07.03 07.03 Dywizjonu 303
48. Puchary Silver Target Silver Target 07.03 07.03 Pasternik
49. Krokus Open KROKUS 13.03 13.03 Nowy Sącz, Tarnowska
50. Puchar Prezesa TKS LOK TKS LOK 13.03 13.03 Tarnów Krzyska 17
51. Strzelba Dynamiczna ZSD 14.03 14.03 Bochnia
52. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 14.03 14.03 Pasternik
53. Puchar Starosty Suskiego Czart 14.03 14.03 Sucha Beskidzka
54. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 15.03 19.03 Paczółtowice
55. Zawody Dynamiczne 3 ZSD 17.03 17.03 Winnicka
56. III Zaw.Klasyfikac.i Puchar Prezesa Delfin Tarnów Delfin 19.03 20.03 T-ów Sanguszków 32
57. Zawody pamięci Żołnierzy Wyklętych cz.1 Szarotka 20.03 20.03 Nowy Targ
58. Zawody Shoot Off 3 ZSD 20.03 20.03 Winnicka
59. Zawody pamięci Żołnierzy Wyklętych cz. 2 Szarotka 21.03 21.03 Krempachy
60. Puchar Prezesa KS LOK HTS HTS 21.03 21.03 Dywizjonu 303
61. Wiosenne Pneumatyczne Zawody Strzeleckie SMKS 21.03 21.03 Nowa Wieś koło Kęt
62. Tylko PiS (Pistolet i Strzelba) Kochambroń 21.03 21.03 Bochnia
63. XV JW Silver Target Zawody Długodystans. Silver Target 26.03 27.03 Skarżysko
64. Tylicz Challenge KROKUS 27.03 27.03 Tylicz, LZD
65. Zawody o Pierwszy Promyk Wiosny KTS 27.03 27.03 Pasternik
66. Wiosna z pistoletem edycja I IPSC L.1 KVG 28.03 28.03 Brzeźnica
67. Powitanie Wiosny Arsenał 28.03 28.03 Bochnia Myślenice
68. Liga Małych Kulek I Kochambroń 28.03 28.03 Pasternik
Kwiecień
69. Wielkanocne Jajko KROKUS 05.04 05.04 Nowy Sącz, Tarnowska
70. Liga KSB KSB Paczółtowice 10.04 11.04 Paczółtowice
71. Upamiętnienie bitwy pod Raszynem 1809 Solny Garnizon 11.04 11.04 Bochnia
72. Karabin Dynamiczny ZSD 11.04 11.04 Bochnia
73. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 11.04 11.04 Pasternik
74. Zawody Dynamiczne 4 ZSD 14.04 14.04 Winnicka
75. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 16.04 17.04 T-ów Sanguszków 32
76. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK TKS LOK 17.04 17.04 Tarnów Krzyska 17
77. IV Memoriał im. Franciszka Takuśkiego cz.1 Szarotka 17.04 17.04 Krempachy
78. IV Memoriał im. Franciszka Takuśkiego cz.2 Szarotka 18.04 18.04 Nowy Targ
79. Bitwa w błocie Kochambroń 18.04 18.04 Bochnia
80. III Silver CUP Silver Target 18.04 18.04 Pasternik
81. Zawody Shoot Off 4 ZSD 18.04 18.04 Winnicka
82. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 19.04 23.04 Paczółtowice
83. Zawody o ’’Świątecznego Zajączka’’ KTS 23.04 23.04 Pasternik
84. Puchar Nowego Sącza KROKUS 24.04 24.04 Nowy Sącz, Tarnowska
85. Puchar Wiosny Arsenał PZSS 24.04 25.04 Bochnia Myślenice
86. Puchar KVG edycja I KVG 25.04 25.04 Pasternik
87. Powitanie Wiosny Wawel 25.04 25.04 Winnicka 52
Maj
88. Galicyjski Rzutek KROKUS 01.05 01.05 Tylicz, LZD
89. II Runda Pucharu Polski OPEN MZSS 07.05 09.05 Tarnów Krzyska 17
90. Wiosna z pistoletem edycja II IPSC L.1 KVG 09.05 09.05 Brzeźnica
91. Strzelanie Majowe Wawel 09.05 09.05 Winnicka 52
92. Puchary Silver Target Silver Target 09.05 Pasternik
93. Zawody Dynamiczne 5 ZSD 12.05 12.05 Winnicka
94. Mistrz. Oddz. Krak. Stow. Elektr. Polskich ZO LOK 14.05 14.05 Myślenice
95. Wiosenne zawody KS „Szarotka” cz.1 Szarotka 15.05 15.05 Nowy targ
96. III Wiosenne Mistrzostwa KS LOK Lokus Lokus 16.05 16.05 Bukowno
97. Wiosenne zawody KS „Szarotka” cz. 2 Szarotka 16.05 16.05 Krempachy
98. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 16.05 16.05 Pasternik
99. Strong Man Kochambroń 16.05 16.05 Bochnia
100. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 21.05 22.05 T-ów Sanguszków 32
101. Tylicz Steel KROKUS 22.05 22.05 Tylicz, LZD
102. Upamiętnienie bitwy o Monte Cassino 1944 Solny Garnizon 23.05 23.05 Bochnia
103. Zawody Shoot Off 5 ZSD 23.05 23.05 Winnicka
104. Ogólnopolskie Mistrz. LOK jun.mł. i młodzików BMZW LOK 28.05 30.05 Tarnów Krzyska 17
105. Pistolet Dynamiczny ZSD 29.05 29.05 Bochnia
106. Puchar KVG edycja II KVG 30.05 30.05 Pasternik
107. Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał PZSS 30.05 Bochnia Myślenice
Czerwiec
108. Międzynarodowe Wojew. Zaw. Strzel. KŻR LOK BMZW LOK 05.06 05.06 BochniaStrzelecka 87
109. Incorsa Cup ZSD 05.06 06.06 TAS Zabrze
110. Upamiętnienie bitwy pod Rokitną 1915 Solny Garnizon 06.06 06.06 Bochnia
111. Zawody Czerwcowe Wawel 06.06 06.06 Fabryczna 17
112. Mistrzostwa CEZ Skawina ZO LOK 11.06 11.06 Bochnia
113. Grand Prix Krokus KROKUS 12.06 12.06 Nowy Sącz, Tarnowska
114. Zawody Shoot Off 6 ZSD 12.06 12.06 Winnicka
115. Zawody o Puch Prezesa KS LOK Lokus Lokus 13.06 13.06 Bukowno
116. V Bojowy Dzień Strzelecki KVG 13.06 13.06 Brzeźnica
117. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 13.06 13.06 Pasternik
118. Memoriał Doktorka ZSD 13.06 13.06 Bochnia
119. Zawody o Puchar Prezesa KTS KTS 15.06 15.06 Myślenice
120. Zawody Dynamiczne 6 ZSD 16.06 16.06 Winnicka
121. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.06 19.06 T-ów Sanguszków 32
122. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie KROKUS 19.06 19.06 Tylicz, LZD
123. Zawody o Puchar Prezesa KS „Szarotka” cz.1 Szarotka 19.06 19.06 Krempachy
124. Zawody o Puchar Prezesa KS „Szarotka” cz.2 Szarotka 20.06 20.06 Nowy Targ
125. Letnie Pneumatyczne Zawody Strzeleckie SMKS 20.06 20.06 Nowa Wieś koło Kęt
126. Spotkanie Świętojańskie Wawel 20.06 20.06 Winnicka 52
127. Puchary Silver Target Silver Target 20.06 20.06 Pasternik
128. Pożegnanie epidemii Kochambroń 20.06 20.06 Bochnia
129. Mistrz. Polski Stow. Elektryków Polskich ZO LOK 25.06 26.06 Bochnia
130. Wakacyjny Puchar KS LOK „Czart” Czart 26.06 27.06 Sucha Beskidzka
131. Memoriał B. Badziocha Arsenał PZSS 27.06 27.06 Bochnia Myślenice
132. Liga Małych Kulek II Kochambroń 27.06 27.06 Pasternik
Lipiec
133. Zawody Pistoletowe KROKUS 03.07 03.07 Nowy Sącz, Tarnowska
134. Mistrzostwa Tarnowa TKS LOK 03.07 03.07 Tarnów Krzyska 17
135. Letnia Strzelba IPSC L.2 KVG 04.07 04.07 Brzeźnica
136. Letnie GP Arsenał 04.07 04.07 Bochnia Myślenice
137. Letnie zawody KS „Szarotka” cz.1 Szarotka 10.07 10.07 Nowy targ
138. Letnie zawody KS „Szarotka” cz. 2 Szarotka 11.07 11.07 Krempachy
139. Strzelba Dynamiczna ZSD 11.07 11.07 Bochnia
140. IV Silver CUP Silver Target 11.07 11.07 Pasternik
141. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 11.07 11.07 Fabryczna 17
142. Zawody Dynamiczne 7 ZSD 14.07 14.07 Winnicka
143. XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT KROKUS 17.07 17.07 Tylicz, LZD
144. Upamiętnienie bitwy pod Kłuszynem 1610 Solny Garnizon 18.07 18.07 Bochnia
145. Zawody Shoot Off 7 ZSD 18.07 18.07 Winnicka
146. Puchar KVG edycja III KVG 25.07 25.07 Pasternik
147. Puchar Prezesa WKS Wawel BIS Wawel 25.07 25.07 Winnicka 52
148. Puchar CBA (Centralny,Boczny,Afiliacyjny) Kochambroń 25.07 25.07 Bochnia
149. XVI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Silver Target 30.07 31.07 Skarżysko
150. Sądecka Śliwka KROKUS 31.07 31.07 Nowy Sącz, Tarnowska
151. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 31.07 31.07 Pasternik
Sierpień
152. I Memoriał im. Stanisława Pańszczyka cz.1 Szarotka 07.08 07.08 Krempachy
153. Cracow Open ZSD 07.08 08.08 TAS Zabrze
154. I Memoriał im. Stanisława Pańszczyka cz.2 Szarotka 08.08 08.08 Nowy Targ
155. Bardzo dziki zachód Kochambroń 08.08 08.08 Bochnia
156. Zawody z Okazji Dnia Wojska Polskiego Lokus 15.08 15.08 Bukowno
157. Zawody o Puchar Ofense Group IPSC KVG 15.08 15.08 Brzeźnica
158. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 15.08 15.08 Pasternik
159. Zawody Dynamiczne 8 ZSD 18.08 18.08 Winnicka
160. RT Tylicz KROKUS 21.08 21.08 Tylicz, LZD
161. Upamiętnienie Bitwy Warszawskiej 1920 Solny Garnizon 22.08 22.08 Bochnia
162. Puchary Silver Target Silver Target 22.08 22.08 Pasternik
163. Zawody Shoot Off 8 ZSD 22.08 22.08 Winnicka
164. Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK sen. i juniorów BMZW LOK 27.08 29.08 Tarnów Krzyska 17
165. Puchar Lata Arsenał 29.08 29.08 Bochnia, Myślenice
Wrzesień
166. Zawody „Wakacyjnych Wspomnień Czar” KTS 03.09 03.09 Pasternik
167. Liga KSB KSB Paczółtowice 04.09 05.09 Paczółtowice
168. Upamiętnienie Odsieczy Wiedeńskiej 1683 Solny Garnizon 05.09 05.09 Bochnia
169. Puchar Prezesa Silver Target Silver Target 05.09 05.09 Pasternik
170. Mistrz. Koła LOK i Klubu KŻR CEZ Skawina ZO LOK 10.09 10.09 Bochnia
171. Tylicz Steel Bis KROKUS 11.09 11.09 Tylicz, LZD
172. V Puchar Gen. St. Maczka cz. 1 Szarotka 11.09 11.09 Nowy targ
173. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał PZSS 11.09 12.09 Bochnia / Myślenice
174. V Puchar Gen. St. Maczka cz. 2 Szarotka 12.09 12.09 Krempachy
175. VI Bojowy Dzień Strzelecki KVG 12.09 12.09 Brzeźnica
176. Wrześniowe Starcie Wawel 12.09 12.09 Fabryczna 17
177. III Letnie Mistrzostwa KS LOK Lokus Lokus 12.09 12.09 Bukowno
178. Puchar Kameleona III Czart 12.09 12.09 Sucha Beskidzka
179. Liga Małych Kulek III Kochambroń 12.09 12.09 Pasternik
180. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 13.09 17.09 Paczółtowice
181. Mistrz. Małopol. Okręg. Izby Inż. Budownictwa ZO LOK 14.09 14.09 Bochnia
182. Zawody Dynamiczne 9 ZSD 15.09 15.09 Winnicka
183. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 17.09 18.09 T-ów Sanguszków 32
184. Puchar WPA (Wielki Pistoletowy Ambaras) II Kochambroń 19.09 19.09 Bochnia
185. Jesienne Pneumatyczne Zawody Strzeleckie SMKS 19.09 19.09 Nowa Wieś koło Kęt
186. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 19.09 19.09 Pasternik
187. Zawody Shoot Off 9 ZSD 19.09 19.09 Winnicka
188. Zawody o „Puchar Jesieni” KTS 21.09 21.09 Myślenice
189. Puchar Świętego Michała KROKUS 25.09 25.09 Tylicz, LZD
190. Puchar KVG edycja IV KVG 26.09 26.09 Pasternik
191. Koniec Lata Wawel 26.09 26.09 Winnicka 52
192. Karabin Dynamiczny ZSD 26.09 26.09 Bochnia
Październik
193. Zawody Karabinowe KROKUS 02.10 02.10 Nowy Sącz, Tarnowska
194. Liga KSB KSB Paczółtowice 02.10 03.10 Paczółtowice
195. Puchar Jesieni Arsenał 03.10 03.10 Bochnia, Myślenice
196. III Jesienne Mistrzostwa KS LOK Lokus Lokus 03.10 03.10 Bukowno
197. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS LOK 09.10 09.10 Tarnów Krzyska 17
198. Jesienne zawody KS „Szarotka” cz.1 Szarotka 09.10 09.10 Krempachy
199. Jesienne zawody KS „Szarotka” cz .2 Szarotka 10.10 10.10 Nowy Targ
200. I Turniej Jesienny Wawel 10.10 10.10 Fabryczna 17
201. Puchary Silver Target Silver Target 10.10 10.10 Pasternik
202. Mistrzostwa kałduna Kochambroń 10.10 10.10 Bochnia
203. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 11.10 15.10 Paczółtowice
204. Zawody Dynamiczne 10 ZSD 13.10 13.10 Winnicka
205. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.10 16.10 T-ów Sanguszków 32
206. Tylicz Shoot-Off KROKUS 16.10 16.10 Tylicz, LZD
207. Małopolskie Mistrzostwa LOK sen. i juniorów BMZW LOK 16.10 16.10 woj. małopolskie
208. Strzelba dynamiczna IPSC - L.2 Arsenał IPSC 16.10 17.10 Bochnia
209. Zawody Shoot Off 10 ZSD 17.10 17.10 Winnicka
210. VII Bojowy Dzień Strzelecki KVG 17.10 17.10 Brzeźnica
211. Karabin Dynamiczny ZSD 21.10 21.10 Bochnia
212. Strzelba Dynamiczna ZSD 24.10 24.10 Bochnia
213. Jesień Strzelecka I Wawel 24.10 24.10 Winnicka 52
214. Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 24.10 24.10 Pasternik
215. Upamiętnienie bitwy pod Cecorą 1595 Solny Garnizon 31.10 31.10 Bochnia
Listopad
216. XVII JW Silver Target Zawody Długodystansowe Silver Target 05.11 06.11 Skarżysko
217. Liga KSB KSB Paczółtowice 06.11 07.11 Paczółtowice
218. I runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KVG 07.11 07.11 Myślenice
219. Jesień Strzelecka I I Wawel 07.11 07.11 Winnicka 52
220. Zawody z Okazji Dnia Niepodległości HTS 07.11 07.11 Dywizjonu 303
221. Zawody jak zwykle bez pucharu Kochambroń 07.11 07.11 Bochnia
222. OtwarteNiepodległościowe Mistrz. Małopolski SMKS 10.11 11.11 Nowa Wieś koło Kęt
223. Puchar Niepodległości TKS LOK 11.11 11.11 Tarnów Krzyska 17
224. XI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.11 13.11 T-ów Sanguszków 32
225. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości KROKUS 13.11 13.11 Tylicz, LZD
226. Puchar Niepodległości cz. 1 Szarotka 13.11 13.11 Nowy targ
227. Zawody Shoot Off 11 ZSD 14.11 14.11 Winnicka
228. Puchar Niepodległości cz. 2 Szarotka 14.11 14.11 Krempachy
229. Turniej Otwarty runda 1 Arsenał 14.11 14.11 Bochnia, Myślenice
230. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 15.11 19.11 Paczółtowice
231. Zawody Dynamiczne 11 ZSD 17.11 17.11 Winnicka
232. I Runda Ligi Pneumatycznej HTS 21.11 21.11 Dywizjonu 303
233. II Turniej Jesienny Wawel 21.11 21.11 Fabryczna 17
234. V Silver CUP Silver Target 21.11 21.11 Pasternik
235. Zawody karabinowe Lvl. 1 ZSD 21.11 21.11 Bochnia
236. Upamiętnienie bitwy pod Chocimiem 1673 Solny Garnizon 28.11 28.11 Bochnia
237. Turniej Otwarty runda 2 Arsenał 28.11 28.11 Bochnia, Myślenice
Grudzień
238. Liga KSB KSB Paczółtowice 04.12 05.12 Paczółtowice
239. Zawody ostatniej szansy cz.1 Szarotka 04.12 04.12 Krempachy
240. Zawody ostatniej szansy cz .2 Szarotka 05.12 05.12 Nowy Targ
241. Zawody Grudniowe Wawel 05.12 05.12 Fabryczna 17
242. Zawody Mikołajkowe z Broni Pneumatycznej  HTS 05.12 05.12 Dywizjonu 303
243. Zawody Mikołajkowe Arsenał 05.12 05.12 Bochnia, Myślenice
244. Zawody Mikołajkowe II Czart 05.12 05.12 Sucha Beskidzka
245. Mikołajkowe Zawody KTS KTS 07.12 07.12 Myślenice
246. Zawody Shoot Off 12 ZSD 10.12 10.12 Winnicka
247. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 10.12 11.12 T-ów Sanguszków 32
248. II runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KVG 12.12 12.12 Myślenice
249. Pogromcy Mitów Kochambroń 12.12 12.12 Bochnia
250. Puchar Prezesa KSB KSB Paczółtowice 13.12 17.12 Paczółtowice
251. Zawody Dynamiczne 12 ZSD 15.12 15.12 Winnicka
252. Puchar Nietoperza KROKUS 18.12 18.12 Tylicz, LZD
253. Upamiętnienie bitwy pod Łowczówkiem 1914 Solny Garnizon 19.12 19.12 Bochnia
254. II Runda Ligi Pneumatycznej HTS 19.12 19.12 Dywizjonu 303
255. Zimowe Pneumatyczne Zawody Strzeleckie SMKS 19.12 19.12 Nowa Wieś koło Kęt
256. Puchary Silver Target Silver Target 19.12 19.12 Pasternik
257. Zakończenie Sezonu 2020 Arsenał 19.12 19.12 Myślenice