Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Noworoczne Zawody z Broni Pneumatycznej HTS 05.01 Reymonta 22
2. Trzej Królowie z Bochni Kochambroń 05.01 Bochnia
3. Liga KSB Runda 1 KSB 11.01 12.01 Paczółtowice
4. Przyjaciele dla WOŚP zawody dynamiczne PCC HALINKA ARMS 11.01 LCS Lublin
5. I Turniej Zimowy Arsenał 12.01 Myślenice/Bochnia
6. I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.01 T-ow Sanguszków 32
7. VI Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 18.01 Nowy Targ
8. IV runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 19.01 Myślenice
9. Małopolska Liga Śrutowa - runda I Arsenał 19.01 Kraków, Pasternik
10. Puchar Prezesa KSB Runda1 KSB 20.01 24.01 Paczółtowice
11. III Runda  Ligi  Pneumatycznej  HTS 26.01 Kraków, Reymonta 22
12. Zimowe Wietrzenie ZSD 26.01 Bochnia
13. I Turniej Zimowy Wawel 26.01 Fabryczna
Luty
14. Liga KSB Runda 2 KSB 01.02 02.02 Paczółtowice
15. Puchar zimy Kochambroń 02.02 Nowy Sącz
16. PUCHARY KS SILVER TARGET Silver Target 02.02 Pasternik 128
17. Lutowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 09.02 Gniazdowice
18. IV Runda Ligi Pneumatycznej HTS 09.02 Kraków, Reymonta 22
19. V runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 09.02 Myślenice
20. Małopolska Liga Śrutowa - runda II Arsenał 09.02 Kraków, Pasternik
21. Puchar Prezesa KSB Runda 2 KSB 10.02 14.02 Paczółtowice
22. Egzamin na patent PZSS MZSS 13.02 Tarnów, ul. Krzyska 17
23. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.02 T-ow Sanguszków 32
24. Puchar Zimy Krokus 15.02 Tylicz LZD
25. II Turniej Zimowy Arsenał 16.02 Myślenice/Bochnia
26. Zawody Walentynkowe Szarotka 16.02 Nowy Targ
27. Puchar Zimy 2020 Tarnów TKS LOK 22.02 Tarnów Krzyska 17
28. Karnawałowy pochód strzelecki - ODWOŁANE Kochambroń 23.02 Fiuk
29. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 23.02 Dywizjonu 303
30. Zima z Karabinem ZSD 23.02 Bochnia
31. II Turniej Zimowy Wawel 23.02 Fabryczna
Marzec
32. Dziurawienie przebiśniegów Kochambroń 01.03 Bochnia
33. Małopolska Liga Śrutowa - runda III Arsenał 01.03 Kraków, Pasternik
34. Liga KSB Runda 3 KSB 07.03 08.03 Paczółtowice
35. Puchar Prezesa + III Strzelanie focha z KVG KVG 08.03 Myślenice
36. V Runda Ligi Pneumatycznej HTS 08.03 Kraków, Reymonta 22
37. Marcowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 08.03 Gniazdowice
38. Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 08.03 Pasternik
39. III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin Delfin 14.03 T-ow Sanguszków 32
40. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS LOK 14.03 Tarnów Krzyska 17
41. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Bochni w strzelaniu z broni pneumatycznej TKKF Promień Bochnia 14.03 Bochnia, Czaplińskiego 1
42. Odwilż na Fiuku - ODWOŁANE Kochambroń 15.03 Fiuk
43. Powitanie Wiosny - ZMIANA TERMINU -> nowy termin podamy w krótce Arsenał 15.03 Myślenice/Bochnia
44. Puchar Prezesa KSB Runda 3 - ODWOŁANE ! KSB 16.03 20.03 Paczółtowice
45. Pożegnanie Zimy - ODWOŁANE ! Szarotka 21.03 Nowy Targ
46. ODWOŁANE !! - III Turniej Zimowy Wawel 22.03 Fabryczna
47. Puchar Prezesa KS LOK HTS - ODWOŁANE !! HTS 22.03 Dywizjonu 303
48. Tylicz Challenge - ODWOŁANE - zmian terminu Krokus 22.03 Tylicz LZD
49. XIII JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe - ODWOŁANE SILVER TARGET Kraków 27.03 28.03 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
50. Mistrzostwa KTS Wiosenny Promyk KTS 28.03 28.03 Myślenice
51. Incorsa Cup ZSD 28.03 29.03 Drużbice
52. Rifle Chalange - ODWOŁANE ! KVG 29.03 Myślenice
Kwiecień
53. Liga KSB Runda 4 KSB 04.04 05.04 Paczółtowice
54. ODWOŁANE - I Runda SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 04.04 TARNÓW Krzyska 17
55. ODWOŁANE !! - Zawody Wiosenne Wawel 05.04 Fabryczna
56. Pistolet Challenge ZSD 05.04 05.04 Bochnia
57. ODWOŁANE - Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 05.04 Kraków, Pasternik
58. ODWOŁANE - Wielkanocne Jajko Krokus 13.04 N.Sącz Tarnowska 32
59. ODWOŁANE - Egzamin na patent PZSS MZSS 16.04 Tarnów, ul. Krzyska 17
60. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.04 18.04 T-ow Sanguszków 32
61. III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 18.04 18.04 Krempachy
62. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów TKS LOK 18.04 Tarnów Krzyska 17
63. Jaja na strzelnicy Kochambroń 19.04 19.04 Bochnia
64. Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie KVG 19.04 19.04 Kamień
65. III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 19.04 19.04 Nowy Targ
66. Puchar Prezesa KSB Runda 4 KSB 20.04 24.04 Paczółtowice
67. Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 23.04 23.04 TARNÓW Krzyska 17
68. ODWOŁANE - Puchar Wiosny Arsenał 26.04 Myślenice/Bochnia
69. Liga śrutowa Kochambroń.pl I runda Kochambroń 26.04 Fiuk
Maj
70. Puchar wiosny Kochambroń 03.05 03.05 Bochnia
71. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 09.05 09.05 Nowy Targ
72. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 10.05 10.05 Krempachy
73. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 KVG 10.05 10.05 Kamień
74. Majówka w Bochni Kochambroń 10.05 10.05 Bochnia
75. ODWOŁANE - Małopolska Liga Śrutowa Arsenał 10.05 Kraków, Pasternik
76. Mistrz.Oddz.Krak.Stow. Elektryków Polskich ZO LOK 15.05 15.05 Bochnia
77. Tylicz Steel Krokus 16.05 Tylicz LZD
78. Strzelanie o Godność Króla Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 16.05 16.05 KRAKÓW
79. Majowe zawody strzeleckie „Raz a Dobrze” Stow.Teryt. 17.05 17.05 Gniazdowice
80. ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl II runda Pasternik 17.05 Fiuk
81. ODWOŁANE - Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał 17.05 Myślenice/Bochnia
82. Mistrz.KTS „Kwiaty Wiosny” KTS 23.05 23.05 Bochnia
83. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 23.05 T-ow Sanguszków 32
84. ODWOŁANE - Strzelecka Majówka Wawel 24.05 Fabryczna
85. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 24.05 24.05 Bochnia
86. ODWOŁANE - Zawody o Puch Prezesa KS LOK LOKUS LOK LOKUS 24.05 Bukowno
87. Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów Młodszych ZO LOK 30.05 31.05 Tarnów
88. Grand Prix Krokus Krokus 30.05 N.Sącz Tarnowska 32
89. ODWOŁANE - Początek lata Kochambroń 31.05 Fiuk
90. V BDS + Piknik rodzinny Dzień Dziecka KVG 31.05 31.05 Kamień
Czerwiec
91. Mistrzostwa CEZ Skawina ZO LOK 05.06 05.06 Bochnia
92. Otwarte Międzynarodowe Zawody Żołnierzy Rezerwy LOK BMZW LOK Kraków 06.06 Bochnia
93. Nocny Pistolet Arsenał 06.06 Kraków, Służyckiego 16
94. Zawody Czerwcowe - (ważne: zapoznać się z regulaminem) Wawel 07.06 Fabryczna
95. ODWOŁANE - XI GRAND PRIX CRACOVIA Memoriał Marcina Oracewicza – czarny proch SILVER TARGET Kraków 12.06 13.06 TARNÓW Krzyska 17
96. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 13.06 T-ow Sanguszków 32
97. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie Krokus 13.06 Tylicz LZD
98. Puchar Wiosny - (zawody przeniesione z 15.03) Arsenał 13.06 14.06 Myślenice
99. Memoriał Bogusława Badziocha Arsenał 14.06 Bochnia
100. ODWOŁANE - Rozgrzany Fiuk Kochambroń 14.06 Fiuk
101. Liga Śrutowa Kochambroń II Kochambroń 14.06 Pasternik
102. Puchar Lata Szarotka 20.06 Krempachy
103. Puchar Lata Szarotka 21.06 Nowy Targ
104. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 - ODWOŁANE KVG 21.06 Kamień
105. Letnie przesilenie lufy Kochambroń 21.06 Bochnia
106. Czerwcowe zawody pistoletowe Stow.Teryt. 21.06 21.06 Gniazdowice
107. Zawody o Puchary Klubu SILVER TARGET SILVER TARGET 21.06 Kraków, Pasternik
108. Puchar Prezesa KSB Runda 3 - (przeniesione z 16.03) KSB 22.06 26.06 Paczółtowice
109. Egzamin na patent PZSS - ważne przeczytaj ! ( na egzaminie nie będzie obecny lekarz ) MZSS 25.06 Tarnów, ul. Krzyska 17
110. Pojedynek Elektryków „Wysokie Napięcie” ZO LOK 26.06 26.06 Myślenice
111. Krokus Open Krokus 27.06 N.Sącz Tarnowska 32
112. Memoriał Doktorka ZSD 28.06 Bochnia
113. ANULOWANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl III runda Kochambroń 28.06 Fiuk
114. Małopolska Liga Śrutowa - runda IV Arsenał 28.06 Kraków, Pasternik
115. II Letnie Mistrzostwa KS LOK LOKUS LOK LOKUS 28.06 Bukowno
116. Zawody Czerwcowe II - ( zmiana terminu z 21.06 ) Wawel 28.06 Winnicka
117. Tylicz Challenge ( przeniesione z 22.03) Krokus 28.06 Tylicz
Lipiec
118. Egzamin na patent PZSS - dodatkowy termin MZSS 02.07 Kraków, Pasternik
119. Zawody Pistoletowe Krokus 04.07 N.Sącz Tarnowska 32
120. Mistrzostwa Tarnowa TKS LOK 2020-07-11 05.07 Tarnów Krzyska 17
121. Letni puchar KVG edycja 1 KVG 05.07 Pasternik
122. I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 Szarotka 11.07 Nowy Targ
123. Nocny Zawody Strzeleckie - runda 2 Arsenał 11.07 Kraków, Surzyckiego
124. I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 Szarotka 12.07 Krempachy
125. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 12.07 Fabryczna
126. Puchar 5-lecia Kochambroń.pl Kochambroń 12.07 Bochnia
127. I SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 12.07 Pasternik
128. Halinka ARMS Cup IPSC level I KS Halinka ARMS 12.07 Brzeszcze
129. IX Mistrzostwa KTS KTS Kraków 14.07 15.07 Myślenice
130. XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT Krokus 18.07 Tylicz LZD
131. Zawody Wakacyjne Arsenał 18.07 19.07 Myślenice
132. Lipcowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 19.07 19.07 Gniazdowice
133. I Turniej Wakacyjny Arsenał 19.07 Bochnia
134. Liga Śrutowa Kochambroń IV Kochambroń 19.07 Pasternik
135. Shoot Off ZSD 19.07 Kraków Winnicka
136. Zawody o Puch Prezesa KS LOK LOKUS LOK LOKUS 25.07 Bukowno
137. Puchar Starosty Suskiego Czart 26.07 Sucha Beskidzka
138. ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl IV runda Kochambroń 26.07 Fiuk
139. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 - ODWOŁANE KVG 26.07 Kamień
140. Małopolska Liga Śrutowa - runda V Arsenał 26.07 Kraków, Pasternik
141. Puchar Prezesa WKS Wawel Bis Wawel 26.07 Kraków, Winnicka
142. Egzamin na patent PZSS - ważne przeczytaj ! ( na egzaminie nie będzie obecny lekarz ) MZSS 28.07 Tarnów, ul. Krzyska 17
143. XIV JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 31.07 01.08 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
Sierpień
144. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 01.08 Krempachy
145. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 02.08 Nowy Targ
146. Galicyjski Rzutek Krokus 02.08 Tylicz LZD
147. Letni puchar KVG edycja 2 + Piknik rodzinny KVG 02.08 Pasternik
148. Cracow Open ZSD 08.08 09.08 Drużbice
149. Sądecka Śliwka Krokus 08.08 N.Sącz Tarnowska 32
150. X Mistrzostwa Krakowskiego Towarzystwa Strzeleckiego KTS Kraków 08.08 Kraków, Pasternik
151. ODWOŁANE - Ogórkowy puchar Kochambroń 09.08 Fiuk
152. Wakacyjne Strzelanki I Wawel 09.08 Kraków Winnicka
153. ODWOŁANE - Puchar lata Kochambroń 16.08 Nowy Sącz
154. Letnie Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 16.08 Pasternik
155. Zawody z okazji Dnia Wojaska Polskiego LOK LOKUS 16.08 Bukowno
156. Shoot Off ZSD 16.08 Kraków Winnicka
157. ODWOŁANE - Sierpniowe zawody strzeleckie Stow.Teryt. 17.08 Gniazdowice
158. I LETNIE ZAWODY W WIELOBOJU STRZELECKIM K LOK „Wodociągi Miasta Krakowa” 19.08 Tarnów, ul. Krzyska 17
159. Zawody Dynamiczne ZSD 19.08 Kraków Winnicka
160. RT Tylicz Krokus 22.08 Tylicz LZD
161. Puchar Kameleona II Czart 23.08 Sucha Beskidzka
162. Ołowiane plony Kochambroń 23.08 Bochnia
163. Wakacyjne Strzelanki II Wawel 23.08 Kraków Winnicka
164. Małopolska Liga Śrutowa - runda VI Arsenał 23.08 Kraków, Pasternik
165. II LETNIE ZAWODY W WIELOBOJU STRZELECKIM K LOK „Wodociągi Miasta Krakowa” 26.08 Tarnów, ul. Krzyska 17
166. Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów TKS LOK Tarnów 27.08 30.08 Tarnów
167. Mistrz.Koła LOK i KŻR CEZ Skawina ZO LOK 27.08 Pasternik
168. Zakończenie Wakacji Arsenał 29.08 30.08 Myślenice
169. Super Gwiazda ZSD 29.08 Bochnia
170. II Turniej Wakacyjny Arsenał 30.08 Bochnia
Wrzesień
171. Liga KSB Runda 5 KSB 05.09 06.09 Paczółtowice
172. IV Puchar Gen. St. Maczka Szarotka 05.09 Nowy Targ
173. Zawody dynamiczne ZSD 05.09 Bochnia
174. Tylicz Steel Bis Krokus 05.09 Tylicz LZD
175. XXVI OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE ŻOŁNIERZY REZERWY 05.09 Bochnia
176. ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl V runda Kochambroń 06.09 Fiuk
177. IV Puchar Gen. St. Maczka Szarotka 06.09 Krempachy
178. VI BDS + Piknik rodzinny Witaj Szkoło - ODWOŁANE KVG 06.09 Kamień
179. Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Olkuszu LOK LOKUS 06.09 Bukowno
180. Liga Śrutowa Kochambroń V Kochambroń 06.09 Pasternik
181. Mistrz.Małop.Okręgow.Izby Inżynierów Budown. ZO LOK 08.09 Bochnia
182. ODWOŁANE - Shoot Off ZSD 09.09 Kraków Winnicka
183. II Runda Pucharu Polski OPEN MZSS Maciej Kaźmierczak 11.09 13.09 Tarnów
184. Jesienne Strzelanie o Klejnoty Króla i Marszałków Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 12.09 12.09 KRAKÓW
185. Kampania wrześniowa Kochambroń 13.09 Bochnia
186. Koniec Lata Wawel 13.09 Fabryczna
187. Małopolska Liga Śrutowa - runda VII Arsenał 13.09 Kraków, Pasternik
188. Puchar Prezesa KSB Runda 5 KSB 14.09 18.09 Paczółtowice
189. Mistrzostwa KTS „Złota Polska Jesień” KTS 16.09 Myślenice
190. Zawody Dynamiczne ZSD 16.09 Kraków Winnicka
191. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.09 19.09 T-ow Sanguszków 32
192. Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików MZSS 18.09 20.09 Tarnów
193. Mistrzostwa MZSS - kula MZSS 18.09 20.09 Tarnów
194. Puchar Świętego Michała Krokus 19.09 Tylicz LZD
195. Wrześniowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 20.09 20.09 Gniazdowice
196. Puchar KKS Arsenał Arsenał 20.09 Bochnia
197. Zakończenie Wakacji KKS Arsenał Arsenał 20.09 Myślenice
198. Letni puchar KVG edycja 3 KVG 20.09 Pasternik
199. Egzamin na patent PZSS (przesunięcie terminu z 10.09.2020 na 22.09.2020) MZSS 22.09 Tarnów, ul. Krzyska 17
200. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał 26.09 27.09 Myślenice / Bochnia
201. ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl VI runda Kochambroń 27.09 Fiuk
202. ODWOŁANE - Pistolet Challenge ZSD 27.09 Bochnia
203. Koniec Lata Wawel 27.09 Kraków Winnicka
204. Zawody z Okazji XX Lecia KS LOK LOKUS LOK LOKUS 27.09 Bukowno
205. Liga Śrutowa Kochambroń VI Kochambroń 27.09 Pasternik
Październik
206. Liga KSB Runda 6 KSB 03.10 04.10 Paczółtowice
207. ODWOŁANE - Małopolskie Wspomnienie Lata - strzelba IPSC L 2. KVG 03.10 04.10 Bochnia
208. Puchar Nowego Sącza Krokus 03.10 N.Sącz Tarnowska 32
209. Zawody Karabinowe Krokus 03.10 N.Sącz Tarnowska 32
210. Zawody Dynamiczne zsd 03.10 Bochnia
211. Shoot Off ZSD 04.10 Kraków Winnicka
212. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 10.10 T-ow Sanguszków 32
213. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS LOK 10.10 Tarnów Krzyska 17
214. I Turniej Jesienny Wawel 11.10 Fabryczna
215. Puchar WPA Kochambroń 11.10 Bochnia
216. Małopolska Liga Śrutowa - FINAŁ Arsenał 11.10 Kraków, Pasternik
217. Puchar Prezesa KSB Runda 6 KSB 12.10 16.10 Paczółtowice
218. Zawody Dynamiczne ZSD 14.10 Kraków Winnicka
219. ODWOŁANE - Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 17.10 Krempachy
220. Jesień z Karabinem ZSD 17.10 Bochnia
221. Tylicz Shoot-Off Krokus 17.10 Tylicz LZD
222. ODWOŁANE - Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 18.10 Nowy Targ
223. ODWOŁANE - Jesień z pistoletem KVG 18.10 Myślenice
224. ODWOŁANE - Puchar jesieni Kochambroń 18.10 Nowy Sącz
225. II SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 18.10 Pasternik
226. II Jesienne Mistrzostwa KS LOK LOKUS LOK LOKUS 18.10 Bukowno
227. Zimowa Liga Weekendowa - Runda 1 Arsenał 24.10 Bochnia
228. Puchar Jesieni Arsenał 25.10 Bochnia
229. ODWOŁANE - Puchar 7,62 Kochambroń 25.10 Fiuk
230. I Turniej Jesienny BIS Wawel 25.10 Kraków, Winnicka
231. Puchar Złotej Jesieni Arsenał 25.10 Myślenice
232. Liga Śrutowa Kochambroń VI Kochambroń 25.10 Pasternik
Listopad
233. XV JW SILVER TARGET Kraków SILVER TARGET Kraków 06.11 07.11 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
234. Liga KSB Runda 7 KSB 07.11 08.11 Paczółtowice
235. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 07.11 Tylicz LZD
236. Listopadowe zawody pistoletowe Stow.Teryt. 08.11 08.11 Gniazdowice
237. I Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 08.11 08.11 Myślenice
238. Koszmar z ulicy Strzeleckiej Kochambroń 08.11 08.11 Bochnia
239. II Turniej Jesienny BIS Wawel 08.11 Kraków, Winnicka
240. Puchar Z Okazji Dnia Niepodległości HTS 11.11 11.11 Dywizjonu 303
241. Puchar Niepodległości TKS LOK 11.11 Tarnów Krzyska 17
242. Zawody Dynamiczne ZSD 11.11 Kraków Winnicka
243. IX Zawody Klasyfikacyjne Delfin 14.11 T-ow Sanguszków 32
244. Puchar Niepodległości Szarotka 14.11 14.11 Nowy Targ
245. Puchar Niepodległości Szarotka 15.11 15.11 Krempachy
246. Otwarty Turniej Strzelecki Arsenał 15.11 15.11 Myślenice/Bochnia
247. Puchar Prezesa KSB Runda 7 KSB 16.11 20.11 Paczółtowice
248. I Runda Ligi Pneumatycznej HTS 22.11 22.11 Dywizjonu 303
249. Wróżenie z łusek Kochambroń 22.11 22.11 Fiuk
250. Pistolet Challenge ZSD 22.11 22.11 Bochnia
251. II Turniej Jesienny Wawel 22.11 Fabryczna
252. Egzamin na patent PZSS MZSS 26.11 Tarnów, ul. Krzyska 17
253. II Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 29.11 29.11 Myślenice
254. Jesienne Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 29.11 Pasternik
255. Shoot Off ZSD 29.11 Kraków Winnicka
Grudzień
256. Liga KSB Runda 8 KSB 05.12 06.12 Paczółtowice
257. Mistrzostwa KTS „O dary Św. Mikołaja” KTS 05.12 05.12 Myślenice
258. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 05.12 05.12 Krempachy
259. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 05.12 05.12 T-ow Sanguszków 32
260. Zawody zimowe Czart 06.12 06.12 Sucha Beskidzka
261. Zawody Mikołajkowe HTS 06.12 06.12 Dywizjonu 303
262. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 06.12 06.12 Nowy Targ
263. Zawody Mikołajkowe Arsenał 06.12 06.12 Myślenice
264. Nietrafione prezenty Kochambroń 06.12 06.12 Bochnia
265. Zawody Grudniowe Wawel 06.12 Kraków, Winnicka
266. Mistrzostwa MZSS - pneumatyk MZSS 12.12 13.12 Kraków
267. III Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 13.12 13.12 Myślenice
268. Shoot Off ZSD 13.12 Kraków Winnicka
269. Stan strzelecki Kochambroń 13.12 FIUK
270. Puchar Prezesa KSB Runda 8 KSB 14.12 18.12 Paczółtowice
271. Zawody Dynamiczne ZSD 16.12 Kraków Winnicka
272. Puchar Nietoperza Krokus 19.12 Tylicz LZD
273. II Runda Ligi Pneumatycznej HTS 20.12 20.12 Dywizjonu 303
274. Grudniowe zawody strzeleckie „Ostatnia Szansa” Stow.Teryt. 20.12 20.12 Gniazdowice
275. Zawody Grudniowe Wawel 20.12 Fabryczna
276. Zimowe Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 20.12 Pasternik