śp. Jan Płaszowski 1955-2018

 

śp. Jan Płaszowski

12 IV 1955 r. – 9 VI 2018 r.

śp. Jan Płaszowski 1955-2018

 

Zarząd Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Krakowie z ogromnym żalem informuje, że w dniu 9 czerwca br. odszedł nagle z naszego grona zasłużony działacz sportowy Kol. Jan Płaszowski. Małopolski sport traci w Zmarłym oddanego działacza sportu zapaśniczego oraz strzeleckiego.

Nasz drogi Kolega od wielu lat aktywnie uczestniczył w życiu sportowym regionu,     w ostatnich latach związał się z WKS Wawel w Krakowie. Ukoronowaniem Jego działalności było utworzenie w 2014 roku Ludowego Klubu Sportowego „Zarabie” Myślenice. Swoje doświadczenia oraz pasje sportowe przekazał Córce; wspólnie realizując sprawnie zarządzany projekt nowoczesnego klubu strzeleckiego. Do ostatnich chwil swego życia organizował z powodzeniem ogólnopolskie zawody strzeleckie o których z uznaniem wypowiadali się ich uczestnicy. Stworzył ważny ośrodek sportu strzeleckiego w regionie.

 

Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione

w kaplicy na cmentarzy przy ulicy Mała Góra w Krakowie (Bieżanów) 

Czwartek 14.06 o godzinie 11:00

 

Najbliższym Zmarłego składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Cześć Jego Pamięci!

 

Rodzina Zmarłego prosi aby pieniądze które miałyby być przeznaczone na zakup wiązanek, wrzucić do puszki wystawionej podczas pogrzebu. Zbiórka przeznaczona jest na rehabilitację żony Zmarłego.