Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Noworoczne Zawody z Broni Pneumatycznej HTS 05.01 Reymonta 22
2. Trzej Królowie z Bochni Kochambroń 05.01 Bochnia
3. Liga KSB Runda 1 KSB 11.01 12.01 Paczółtowice
4. Przyjaciele dla WOŚP zawody dynamiczne PCC HALINKA ARMS 11.01 LCS Lublin
5. I Turniej Zimowy Arsenał 12.01 Myślenice/Bochnia
6. I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.01 18.01 T-ow Sanguszków 32
7. VI Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 18.01 Nowy Targ
8. IV runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 19.01 Myślenice
9. Małopolska Liga Śrutowa - runda I Arsenał 19.01 Kraków, Pasternik
10. Puchar Prezesa KSB Runda1 KSB 20.01 24.01 Paczółtowice
11. III Runda  Ligi  Pneumatycznej  HTS 26.01 Kraków, Reymonta 22
12. Zimowe Wietrzenie ZSD 26.01 26.01 Bochnia
13. I Turniej Zimowy Wawel 26.01 Fabryczna
Luty
14. Liga KSB Runda 2 KSB 01.02 02.02 Paczółtowice
15. Puchar zimy Kochambroń 02.02 02.02 Nowy Sącz
16. Puchar Zimy 2020 Tarnów TKS LOK 02.02 02.02 Tarnów Krzyska 17
17. Lutowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 09.02 09.02 Gniazdowice
18. IV Runda Ligi Pneumatycznej HTS 09.02 Kraków, Reymonta 22
19. V runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 09.02 09.02 Myślenice
20. Puchar Prezesa KSB Runda 2 KSB 10.02 14.02 Paczółtowice
21. Egzamin na patent PZSS MZSS 13.02 Tarnów, ul. Krzyska 17
22. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.02 15.02 T-ow Sanguszków 32
23. Puchar Zimy Krokus 15.02 Tylicz LZD
24. II Turniej Zimowy Arsenał 16.02 16.02 Myślenice/Bochnia
25. Zawody Walentynkowe Szarotka 16.02 16.02 Nowy Targ
26. Karnawałowy pochód strzelecki Kochambroń 23.02 Fiuk
27. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 23.02 23.02 Dywizjonu 303
28. Zima z Karabinem ZSD 23.02 23.02 Bochnia
29. II Turniej Zimowy Wawel 23.02 23.02 Fabryczna
Marzec
30. Puchar zimy Kochambroń 01.03 01.03 Bochnia
31. Liga KSB Runda 3 KSB 07.03 08.03 Paczółtowice
32. Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 07.03 07.03 TARNÓW Krzyska 17
33. Puchar Prezesa + III Strzelanie focha z KVG KVG 08.03 08.03 Myślenice
34. V Runda Ligi Pneumatycznej HTS 08.03 Kraków, Reymonta 22
35. Marcowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 08.03 08.03 Gniazdowice
36. III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin Delfin 14.03 14.03 T-ow Sanguszków 32
37. Krokus Open Krokus 14.03 N.Sącz Tarnowska 32
38. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS LOK 14.03 14.03 Tarnów Krzyska 17
39. Odwilż na Fiuku Kochambroń 15.03 15.03 Fiuk
40. Powitanie Wiosny Arsenał 15.03 15.03 Myślenice/Bochnia
41. Puchar Prezesa KSB Runda 3 KSB 16.03 20.03 Paczółtowice
42. Pożegnanie Zimy Szarotka 21.03 21.03 Nowy Targ
43. III Turniej Zimowy Wawel 22.03 22.03 Fabryczna
44. Puchar Prezesa KS LOK HTS HTS 22.03 22.03 Dywizjonu 303
45. Tylicz Challenge Krokus 22.03 Tylicz LZD
46. XIII JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 27.03 28.03 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
47. Mistrzostwa KTS Wiosenny Promyk KTS 28.03 28.03 Myślenice
48. Incorsa Cup ZSD 28.03 29.03 Drużbice
49. Rifle Chalange KVG 29.03 29.03 Myślenice
Kwiecień
50. Liga KSB Runda 4 KSB 04.04 05.04 Paczółtowice
51. I Runda SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 04.04 04.04 TARNÓW Krzyska 17
52. Zawody Wiosenne Wawel 05.04 05.04 Fabryczna
53. Pistolet Challenge ZSD 05.04 05.04 Bochnia
54. Wielkanocne Jajko Krokus 13.04 N.Sącz Tarnowska 32
55. Egzamin na patent PZSS MZSS 16.04 Tarnów, ul. Krzyska 17
56. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.04 18.04 T-ow Sanguszków 32
57. III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 18.04 18.04 Krempachy
58. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów TKS LOK 18.04 18.04 Tarnów Krzyska 17
59. Jaja na strzelnicy Kochambroń 19.04 19.04 Bochnia
60. Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie KVG 19.04 19.04 Kamień
61. Zawody wiosenne Czart 19.04 19.04 Sucha Beskidzka
62. III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 19.04 19.04 Nowy Targ
63. Puchar Prezesa KSB Runda 4 KSB 20.04 24.04 Paczółtowice
64. Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 23.04 23.04 TARNÓW Krzyska 17
65. Puchar Nowego Sącza Krokus 25.04 N.Sącz Tarnowska 32
66. Puchar Wiosny Arsenał 26.04 26.04 Myślenice/Bochnia
67. Liga śrutowa Kochambroń.pl I runda Kochambroń 26.04 Fiuk
Maj
68. Galicyjski Rzutek Krokus 02.05 Tylicz LZD
69. Puchar wiosny Kochambroń 03.05 03.05 Bochnia
70. II Runda Pucharu Polski OPEN MZSS 08.05 10.05 Tarnów
71. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 09.05 09.05 Nowy Targ
72. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 10.05 10.05 Krempachy
73. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 KVG 10.05 10.05 Kamień
74. Majówka w Bochni Kochambroń 10.05 10.05 Bochnia
75. Mistrz.Oddz.Krak.Stow. Elektryków Polskich ZO LOK 15.05 15.05 Bochnia
76. Tylicz Steel Krokus 16.05 Tylicz LZD
77. Strzelanie o Godność Króla Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 16.05 16.05 KRAKÓW
78. Majowe zawody strzeleckie „Raz a Dobrze” Stow.Teryt. 17.05 17.05 Gniazdowice
79. Liga śrutowa Kochambroń.pl II runda Kochambroń 17.05 17.05 Fiuk
80. Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał 17.05 17.05 Myślenice/Bochnia
81. Mistrz.KTS „Kwiaty Wiosny” KTS 23.05 23.05 Bochnia
82. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 23.05 23.05 T-ow Sanguszków 32
83. Strzelecka Majówka Wawel 24.05 24.05 Fabryczna
84. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 24.05 24.05 Bochnia
85. Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów Młodszych ZO LOK 30.05 31.05 Tarnów
86. Grand Prix Krokus Krokus 30.05 N.Sącz Tarnowska 32
87. Początek lata Kochambroń 31.05 31.05 Fiuk
88. V BDS + Piknik rodzinny Dzień Dziecka KVG 31.05 31.05 Kamień
Czerwiec
89. Mistrzostwa CEZ Skawina ZO LOK 05.06 05.06 Bochnia
90. Zawody Czerwcowe Wawel 07.06 07.06 Fabryczna
91. XI GRAND PRIX CRACOVIA Memoriał Marcina Oracewicza – czarny proch SILVER TARGET Kraków 12.06 13.06 TARNÓW Krzyska 17
92. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 13.06 13.06 T-ow Sanguszków 32
93. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie Krokus 13.06 Tylicz LZD
94. Memoriał Bogusława Badziocha Arsenał 14.06 14.06 Myślenice/Bochnia
95. Rozgrzany Fiuk Kochambroń 14.06 14.06 Fiuk
96. Puchar Lata Szarotka 20.06 20.06 Krempachy
97. Puchar Lata Szarotka 21.06 21.06 Nowy Targ
98. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 KVG 21.06 21.06 Kamień
99. Letnie przesilenie lufy Kochambroń 21.06 21.06 Bochnia
100. Czerwcowe zawody pistoletowe Stow.Teryt. 21.06 21.06 Gniazdowice
101. Egzamin na patent PZSS MZSS 25.06 Tarnów, ul. Krzyska 17
102. Pojedynek Elektryków „Wysokie Napięcie” ZO LOK 26.06 26.06 Myślenice
103. Memoriał Doktorka ZSD 28.06 28.06 Bochnia
104. Liga śrutowa Kochambroń.pl III runda Kochambroń 28.06 28.06 Fiuk
Lipiec
105. Zawody Pistoletowe Krokus 04.07 N.Sącz Tarnowska 32
106. Mistrzostwa Tarnowa TKS LOK 04.07 04.07 Tarnów Krzyska 17
107. I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 Szarotka 11.07 11.07 Nowy Targ
108. II Runda SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 11.07 11.07 TARNÓW Krzyska 17
109. I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 Szarotka 12.07 12.07 Krempachy
110. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 12.07 12.07 Fabryczna
111. Puchar 5-lecia Kochambroń.pl Kochambroń 12.07 12.07 Bochnia
112. XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT Krokus 18.07 Tylicz LZD
113. Lipcowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 19.07 19.07 Gniazdowice
114. I Turniej Wakacyjny Arsenał 19.07 19.07 Myślenice/Bochnia
115. Liga śrutowa Kochambroń.pl IV runda Kochambroń 26.07 26.07 Fiuk
116. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 KVG 26.07 26.07 Kamień
117. XIV JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 31.07 01.08 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
Sierpień
118. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 01.08 01.08 Krempachy
119. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 02.08 02.08 Nowy Targ
120. Cracow Open ZSD 08.08 09.08 Drużbice
121. Sądecka Śliwka Krokus 08.08 N.Sącz Tarnowska 32
122. Ogórkowy puchar Kochambroń 09.08 09.08 Fiuk
123. Puchar lata Kochambroń 16.08 16.08 Nowy Sącz
124. Sierpniowe zawody strzeleckie Stow.Teryt. 17.08 17.08 Gniazdowice
125. RT Tylicz Krokus 22.08 Tylicz LZD
126. Letnie Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 22.08 22.08 TARNÓW Krzyska 17
127. Zawody letnie Czart 23.08 23.08 Sucha Beskidzka
128. Ołowiane plony Kochambroń 23.08 23.08 Bochnia
129. II Turniej Wakacyjny Arsenał 30.08 30.08 Myślenice/Bochnia
Wrzesień
130. Liga KSB Runda 5 KSB 05.09 06.09 Paczółtowice
131. IV Puchar Gen. St. Maczka Szarotka 05.09 05.09 Nowy Targ
132. Tylicz Steel Bis Krokus 05.09 Tylicz LZD
133. Liga śrutowa Kochambroń.pl V runda Kochambroń 06.09 06.09 Fiuk
134. IV Puchar Gen. St. Maczka Szarotka 06.09 06.09 Krempachy
135. VI BDS + Piknik rodzinny Witaj Szkoło KVG 06.09 06.09 Kamień
136. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 06.09 06.09 Bochnia
137. Mistrz.Małop.Okręgow.Izby Inżynierów Budown. ZO LOK 08.09 08.09 Bochnia
138. Egzamin na patent PZSS MZSS 10.09 Tarnów, ul. Krzyska 17
139. Mistrz.Koła LOK i KŻR CEZ Skawina ZO LOK 11.09 11.09 Bochnia
140. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.09 12.09 T-ow Sanguszków 32
141. Jesienne Strzelanie o Klejnoty Króla i Marszałków Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 12.09 12.09 KRAKÓW
142. Kampania wrześniowa Kochambroń 13.09 13.09 Bochnia
143. Koniec Lata Wawel 13.09 13.09 Fabryczna
144. Puchar Prezesa KSB Runda 5 KSB 14.09 18.09 Paczółtowice
145. Mistrzostwa KTS „Złota Polska Jesień” KTS 16.09 16.09 Myślenice
146. Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików MZSS 17.09 20.09 Tarnów
147. Mistrzostwa MZSS - kula MZSS 18.09 20.09 Tarnów
148. Puchar Świętego Michała Krokus 19.09 Tylicz LZD
149. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał 20.09 20.09 Myślenice/Bochnia
150. Wrześniowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 20.09 20.09 Gniazdowice
151. Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 26.09 TARNÓW Krzyska 17
152. Liga śrutowa Kochambroń.pl VI runda Kochambroń 27.09 27.09 Fiuk
153. Pistolet Challenge ZSD 27.09 27.09 Bochnia
Październik
154. Liga KSB Runda 6 KSB 03.10 04.10 Paczółtowice
155. Małopolskie Wspomnienie Lata - strzelba IPSC L 2. KVG 03.10 04.10 Bochnia
156. Zawody Karabinowe Krokus 03.10 N.Sącz Tarnowska 32
157. Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów ZO LOK 04.10 06.10 Tarnów
158. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 10.10 10.10 T-ow Sanguszków 32
159. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS LOK 10.10 10.10 Tarnów Krzyska 17
160. I Turniej Jesienny Wawel 11.10 11.10 Fabryczna
161. Puchar WPA Kochambroń 11.10 11.10 Bochnia
162. Puchar Prezesa KSB Runda 6 KSB 12.10 16.10 Paczółtowice
163. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 17.10 17.10 Krempachy
164. Tylicz Shoot-Off Krokus 17.10 Tylicz LZD
165. III Runda-FINAŁ SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 17.10 17.10 TARNÓW Krzyska 17
166. Jesień z Karabinem ZSD 18.10 18.10 Bochnia
167. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 18.10 18.10 Nowy Targ
168. Jesienny Puchar w Strzelbie i Karabinie KVG 18.10 18.10 Kamień
169. Puchar jesieni Kochambroń 18.10 18.10 Nowy Sącz
170. Puchar Jesieni Arsenał 25.10 25.10 Myślenice/Bochnia
171. Puchar 7,62 Kochambroń 25.10 25.10 Fiuk
Listopad
172. XV JW SILVER TARGET Kraków SILVER TARGET Kraków 06.11 07.11 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
173. Liga KSB Runda 7 KSB 07.11 08.11 Paczółtowice
174. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 07.11 Tylicz LZD
175. Listopadowe zawody pistoletowe Stow.Teryt. 08.11 08.11 Gniazdowice
176. I Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 08.11 08.11 Myślenice
177. Koszmar z ulicy Strzeleckiej Kochambroń 08.11 08.11 Bochnia
178. Puchar Z Okazji Dnia Niepodległości HTS 11.11 11.11 Dywizjonu 303
179. Puchar Niepodległości TKS LOK 11.11 11.11 Tarnów Krzyska 17
180. IX Zawody Klasyfikacyjne Delfin 14.11 14.11 T-ow Sanguszków 32
181. Puchar Niepodległości Szarotka 14.11 14.11 Nowy Targ
182. Puchar Niepodległości Szarotka 15.11 15.11 Krempachy
183. Otwarty Turniej Strzelecki Arsenał 15.11 15.11 Myślenice/Bochnia
184. Puchar Prezesa KSB Runda 7 KSB 16.11 20.11 Paczółtowice
185. I Runda Ligi Pneumatycznej HTS 22.11 22.11 Dywizjonu 303
186. Wróżenie z łusek Kochambroń 22.11 22.11 Fiuk
187. Pistolet Challenge ZSD 22.11 22.11 Bochnia
188. II Turniej Jesienny Wawel 22.11 22.11 Fabryczna
189. Egzamin na patent PZSS MZSS 26.11 Tarnów, ul. Krzyska 17
190. Jesienne Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 28.11 28.11 TARNÓW Krzyska 17
191. II Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 29.11 29.11 Myślenice
Grudzień
192. Liga KSB Runda 8 KSB 05.12 06.12 Paczółtowice
193. Mistrzostwa KTS „O dary Św. Mikołaja” KTS 05.12 05.12 Myślenice
194. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 05.12 05.12 Krempachy
195. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 05.12 05.12 T-ow Sanguszków 32
196. Zawody zimowe Czart 06.12 06.12 Sucha Beskidzka
197. Zawody Mikołajkowe HTS 06.12 06.12 Dywizjonu 303
198. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 06.12 06.12 Nowy Targ
199. Zawody Mikołajkowe Arsenał 06.12 06.12 Myślenice
200. Nietrafione prezenty Kochambroń 06.12 06.12 Bochnia
201. Mistrzostwa MZSS - pneumatyk MZSS 12.12 13.12 Kraków
202. III Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 13.12 13.12 Myślenice
203. Puchar Prezesa KSB Runda 8 KSB 14.12 18.12 Paczółtowice
204. Puchar Nietoperza Krokus 19.12 Tylicz LZD
205. Zimowe Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 19.12 19.12 TARNÓW Krzyska 17
206. II Runda Ligi Pneumatycznej HTS 20.12 20.12 Dywizjonu 303
207. Grudniowe zawody strzeleckie „Ostatnia Szansa” Stow.Teryt. 20.12 20.12 Gniazdowice
208. Zawody Grudniowe Wawel 20.12 20.12 Fabryczna