Styczeń |
1. |
Noworoczne Zawody z Broni Pneumatycznej |
|
HTS |
|
05.01 |
|
Reymonta 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Trzej Królowie z Bochni |
|
Kochambroń |
|
05.01 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Liga KSB Runda 1 |
|
KSB |
|
11.01 |
12.01 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Przyjaciele dla WOŚP zawody dynamiczne PCC |
|
HALINKA ARMS |
|
11.01 |
|
LCS Lublin |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
I Turniej Zimowy |
|
Arsenał |
|
12.01 |
|
Myślenice/Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
I Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
18.01 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
VI Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu |
|
Szarotka |
|
18.01 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
IV runda Ligi Strzeleckiej KVG |
|
KVG |
|
19.01 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
Małopolska Liga Śrutowa - runda I |
|
Arsenał |
|
19.01 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
Puchar Prezesa KSB Runda1 |
|
KSB |
|
20.01 |
24.01 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
11. |
III Runda Ligi Pneumatycznej |
|
HTS |
|
26.01 |
|
Kraków, Reymonta 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
Zimowe Wietrzenie |
|
ZSD |
|
26.01 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
13. |
I Turniej Zimowy |
|
Wawel |
|
26.01 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luty |
14. |
Liga KSB Runda 2 |
|
KSB |
|
01.02 |
02.02 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
15. |
Puchar zimy |
|
Kochambroń |
|
02.02 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
16. |
PUCHARY KS SILVER TARGET |
|
Silver Target |
|
02.02 |
|
Pasternik 128 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17. |
Lutowe zawody karabinowe |
|
Stow.Teryt. |
|
09.02 |
|
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
18. |
IV Runda Ligi Pneumatycznej |
|
HTS |
|
09.02 |
|
Kraków, Reymonta 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19. |
V runda Ligi Strzeleckiej KVG |
|
KVG |
|
09.02 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
20. |
Małopolska Liga Śrutowa - runda II |
|
Arsenał |
|
09.02 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
21. |
Puchar Prezesa KSB Runda 2 |
|
KSB |
|
10.02 |
14.02 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
22. |
Egzamin na patent PZSS |
|
MZSS |
|
13.02 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23. |
II Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
15.02 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24. |
Puchar Zimy |
|
Krokus |
|
15.02 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
25. |
II Turniej Zimowy |
|
Arsenał |
|
16.02 |
|
Myślenice/Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
26. |
Zawody Walentynkowe |
|
Szarotka |
|
16.02 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
27. |
Puchar Zimy 2020 Tarnów |
|
TKS LOK |
|
22.02 |
|
Tarnów Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28. |
Karnawałowy pochód strzelecki - ODWOŁANE |
|
Kochambroń |
|
23.02 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
29. |
Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy |
|
HTS |
|
23.02 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30. |
Zima z Karabinem |
|
ZSD |
|
23.02 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
31. |
II Turniej Zimowy |
|
Wawel |
|
23.02 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marzec |
32. |
Dziurawienie przebiśniegów |
|
Kochambroń |
|
01.03 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
33. |
Małopolska Liga Śrutowa - runda III |
|
Arsenał |
|
01.03 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
34. |
Liga KSB Runda 3 |
|
KSB |
|
07.03 |
08.03 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
35. |
Puchar Prezesa + III Strzelanie focha z KVG |
|
KVG |
|
08.03 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
36. |
V Runda Ligi Pneumatycznej |
|
HTS |
|
08.03 |
|
Kraków, Reymonta 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37. |
Marcowe zawody karabinowe |
|
Stow.Teryt. |
|
08.03 |
|
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
38. |
Puchary KS SILVER TARGET |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
08.03 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
39. |
III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin |
|
Delfin |
|
14.03 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40. |
Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów |
|
TKS LOK |
|
14.03 |
|
Tarnów Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41. |
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Bochni w strzelaniu z broni pneumatycznej |
|
TKKF Promień Bochnia |
|
14.03 |
|
Bochnia, Czaplińskiego 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42. |
Odwilż na Fiuku - ODWOŁANE |
|
Kochambroń |
|
15.03 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
43. |
Powitanie Wiosny - ZMIANA TERMINU -> nowy termin podamy w krótce |
|
Arsenał |
|
15.03 |
|
Myślenice/Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
44. |
Puchar Prezesa KSB Runda 3 - ODWOŁANE ! |
|
KSB |
|
16.03 |
20.03 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
45. |
Pożegnanie Zimy - ODWOŁANE ! |
|
Szarotka |
|
21.03 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
46. |
ODWOŁANE !! - III Turniej Zimowy |
|
Wawel |
|
22.03 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
47. |
Puchar Prezesa KS LOK HTS - ODWOŁANE !! |
|
HTS |
|
22.03 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48. |
Tylicz Challenge - ODWOŁANE - zmian terminu |
|
Krokus |
|
22.03 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
49. |
XIII JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe - ODWOŁANE |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
27.03 |
28.03 |
SKARŻYSKO KOŚCIELNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
50. |
Mistrzostwa KTS Wiosenny Promyk |
|
KTS |
|
28.03 |
28.03 |
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
51. |
Incorsa Cup |
|
ZSD |
|
28.03 |
29.03 |
Drużbice |
|
|
|
|
|
|
|
|
52. |
Rifle Chalange - ODWOŁANE ! |
|
KVG |
|
29.03 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kwiecień |
53. |
Liga KSB Runda 4 |
|
KSB |
|
04.04 |
05.04 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
54. |
ODWOŁANE - I Runda SILVER CUP |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
04.04 |
|
TARNÓW Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55. |
ODWOŁANE !! - Zawody Wiosenne |
|
Wawel |
|
05.04 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
56. |
Pistolet Challenge |
|
ZSD |
|
05.04 |
05.04 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
57. |
ODWOŁANE - Małopolska Liga Śrutowa |
|
Arsenał |
|
05.04 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
58. |
ODWOŁANE - Wielkanocne Jajko |
|
Krokus |
|
13.04 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59. |
ODWOŁANE - Egzamin na patent PZSS |
|
MZSS |
|
16.04 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60. |
IV Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
18.04 |
18.04 |
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61. |
III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego |
|
Szarotka |
|
18.04 |
18.04 |
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
62. |
Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów |
|
TKS LOK |
|
18.04 |
|
Tarnów Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63. |
Jaja na strzelnicy |
|
Kochambroń |
|
19.04 |
19.04 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
64. |
Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie |
|
KVG |
|
19.04 |
19.04 |
Kamień |
|
|
|
|
|
|
|
|
65. |
III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego |
|
Szarotka |
|
19.04 |
19.04 |
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
66. |
Puchar Prezesa KSB Runda 4 |
|
KSB |
|
20.04 |
24.04 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
67. |
Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
SREBRNY KUR Kraków |
|
23.04 |
23.04 |
TARNÓW Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68. |
ODWOŁANE - Puchar Wiosny |
|
Arsenał |
|
26.04 |
|
Myślenice/Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
69. |
Liga śrutowa Kochambroń.pl I runda |
|
Kochambroń |
|
26.04 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj |
70. |
Puchar wiosny |
|
Kochambroń |
|
03.05 |
03.05 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
71. |
Puchar Burmistrza Nowego Targu |
|
Szarotka |
|
09.05 |
09.05 |
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
72. |
Puchar Burmistrza Nowego Targu |
|
Szarotka |
|
10.05 |
10.05 |
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
73. |
Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 |
|
KVG |
|
10.05 |
10.05 |
Kamień |
|
|
|
|
|
|
|
|
74. |
Majówka w Bochni |
|
Kochambroń |
|
10.05 |
10.05 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
75. |
ODWOŁANE - Małopolska Liga Śrutowa |
|
Arsenał |
|
10.05 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
76. |
Mistrz.Oddz.Krak.Stow. Elektryków Polskich |
|
ZO LOK |
|
15.05 |
15.05 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
77. |
Tylicz Steel |
|
Krokus |
|
16.05 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
78. |
Strzelanie o Godność Króla Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
SREBRNY KUR Kraków |
|
16.05 |
16.05 |
KRAKÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
79. |
Majowe zawody strzeleckie „Raz a Dobrze” |
|
Stow.Teryt. |
|
17.05 |
17.05 |
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
80. |
ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl II runda |
|
Pasternik |
|
17.05 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
81. |
ODWOŁANE - Mistrzostwa KKS Arsenał |
|
Arsenał |
|
17.05 |
|
Myślenice/Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
82. |
Mistrz.KTS „Kwiaty Wiosny” |
|
KTS |
|
23.05 |
23.05 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
83. |
V Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
23.05 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84. |
ODWOŁANE - Strzelecka Majówka |
|
Wawel |
|
24.05 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
85. |
Liga Krakowiaków i Górali |
|
ZSD |
|
24.05 |
24.05 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
86. |
ODWOŁANE - Zawody o Puch Prezesa KS LOK LOKUS |
|
LOK LOKUS |
|
24.05 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
87. |
Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów Młodszych |
|
ZO LOK |
|
30.05 |
31.05 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
88. |
ODWOŁANE - Początek lata |
|
Kochambroń |
|
31.05 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
89. |
V BDS + Piknik rodzinny Dzień Dziecka |
|
KVG |
|
31.05 |
31.05 |
Kamień |
|
|
|
|
|
|
|
|
Czerwiec |
90. |
Mistrzostwa CEZ Skawina |
|
ZO LOK |
|
05.06 |
05.06 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
91. |
Otwarte Międzynarodowe Zawody Żołnierzy Rezerwy LOK |
|
BMZW LOK Kraków |
|
06.06 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
92. |
Nocny Pistolet |
|
Arsenał |
|
06.06 |
|
Kraków, Służyckiego 16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93. |
Zawody Czerwcowe - (ważne: zapoznać się z regulaminem) |
|
Wawel |
|
07.06 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
94. |
ODWOŁANE - XI GRAND PRIX CRACOVIA Memoriał Marcina Oracewicza – czarny proch |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
12.06 |
13.06 |
TARNÓW Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95. |
VI Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
13.06 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96. |
Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie |
|
Krokus |
|
13.06 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
97. |
Puchar Wiosny - (zawody przeniesione z 15.03) |
|
Arsenał |
|
13.06 |
14.06 |
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
98. |
Memoriał Bogusława Badziocha |
|
Arsenał |
|
14.06 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
99. |
ODWOŁANE - Rozgrzany Fiuk |
|
Kochambroń |
|
14.06 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
100. |
Liga Śrutowa Kochambroń II |
|
Kochambroń |
|
14.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
101. |
Puchar Lata |
|
Szarotka |
|
20.06 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
102. |
Puchar Lata |
|
Szarotka |
|
21.06 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
103. |
Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 - ODWOŁANE |
|
KVG |
|
21.06 |
|
Kamień |
|
|
|
|
|
|
|
|
104. |
Letnie przesilenie lufy |
|
Kochambroń |
|
21.06 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
105. |
Czerwcowe zawody pistoletowe |
|
Stow.Teryt. |
|
21.06 |
21.06 |
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
106. |
Zawody o Puchary Klubu SILVER TARGET |
|
SILVER TARGET |
|
21.06 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
107. |
Puchar Prezesa KSB Runda 3 - (przeniesione z 16.03) |
|
KSB |
|
22.06 |
26.06 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
108. |
Egzamin na patent PZSS - ważne przeczytaj ! ( na egzaminie nie będzie obecny lekarz ) |
|
MZSS |
|
25.06 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109. |
Pojedynek Elektryków „Wysokie Napięcie” |
|
ZO LOK |
|
26.06 |
26.06 |
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
110. |
Krokus Open |
|
Krokus |
|
27.06 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111. |
Memoriał Doktorka |
|
ZSD |
|
28.06 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
112. |
ANULOWANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl III runda |
|
Kochambroń |
|
28.06 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
113. |
Małopolska Liga Śrutowa - runda IV |
|
Arsenał |
|
28.06 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
114. |
II Letnie Mistrzostwa KS LOK LOKUS |
|
LOK LOKUS |
|
28.06 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
115. |
Zawody Czerwcowe II - ( zmiana terminu z 21.06 ) |
|
Wawel |
|
28.06 |
|
Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
116. |
Tylicz Challenge ( przeniesione z 22.03) |
|
Krokus |
|
28.06 |
|
Tylicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lipiec |
117. |
Egzamin na patent PZSS - dodatkowy termin |
|
MZSS |
|
02.07 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
118. |
Zawody Pistoletowe |
|
Krokus |
|
04.07 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119. |
Mistrzostwa Tarnowa |
|
TKS LOK |
|
05.07 |
|
Tarnów Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120. |
Letni puchar KVG edycja 1 |
|
KVG |
|
05.07 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
121. |
I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 |
|
Szarotka |
|
11.07 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
122. |
Nocny Zawody Strzeleckie - runda 2 |
|
Arsenał |
|
11.07 |
|
Kraków, Surzyckiego |
|
|
|
|
|
|
|
|
123. |
I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 |
|
Szarotka |
|
12.07 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
124. |
Puchar Prezesa WKS Wawel |
|
Wawel |
|
12.07 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
125. |
Puchar 5-lecia Kochambroń.pl |
|
Kochambroń |
|
12.07 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
126. |
I SILVER CUP |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
12.07 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
127. |
Halinka ARMS Cup IPSC level I |
|
KS Halinka ARMS |
|
12.07 |
|
Brzeszcze |
|
|
|
|
|
|
|
|
128. |
IX Mistrzostwa KTS |
|
KTS Kraków |
|
14.07 |
15.07 |
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
129. |
XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT |
|
Krokus |
|
18.07 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
130. |
Zawody Wakacyjne |
|
Arsenał |
|
18.07 |
19.07 |
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
131. |
Lipcowe zawody karabinowe |
|
Stow.Teryt. |
|
19.07 |
19.07 |
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
132. |
I Turniej Wakacyjny |
|
Arsenał |
|
19.07 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
133. |
Liga Śrutowa Kochambroń IV |
|
Kochambroń |
|
19.07 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
134. |
Shoot Off |
|
ZSD |
|
19.07 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
135. |
Zawody o Puch Prezesa KS LOK LOKUS |
|
LOK LOKUS |
|
25.07 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
136. |
Puchar Starosty Suskiego |
|
Czart |
|
26.07 |
|
Sucha Beskidzka |
|
|
|
|
|
|
|
|
137. |
ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl IV runda |
|
Kochambroń |
|
26.07 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
138. |
Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 - ODWOŁANE |
|
KVG |
|
26.07 |
|
Kamień |
|
|
|
|
|
|
|
|
139. |
Małopolska Liga Śrutowa - runda V |
|
Arsenał |
|
26.07 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
140. |
Puchar Prezesa WKS Wawel Bis |
|
Wawel |
|
26.07 |
|
Kraków, Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
141. |
Egzamin na patent PZSS - ważne przeczytaj ! ( na egzaminie nie będzie obecny lekarz ) |
|
MZSS |
|
28.07 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
142. |
XIV JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
31.07 |
01.08 |
SKARŻYSKO KOŚCIELNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sierpień |
143. |
Małopolskie Mistrzostwa Weteranów |
|
Szarotka |
|
01.08 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
144. |
Małopolskie Mistrzostwa Weteranów |
|
Szarotka |
|
02.08 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
145. |
Galicyjski Rzutek |
|
Krokus |
|
02.08 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
146. |
Letni puchar KVG edycja 2 + Piknik rodzinny |
|
KVG |
|
02.08 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
147. |
Cracow Open |
|
ZSD |
|
08.08 |
09.08 |
Drużbice |
|
|
|
|
|
|
|
|
148. |
Sądecka Śliwka |
|
Krokus |
|
08.08 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
149. |
X Mistrzostwa Krakowskiego Towarzystwa Strzeleckiego |
|
KTS Kraków |
|
08.08 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
150. |
ODWOŁANE - Ogórkowy puchar |
|
Kochambroń |
|
09.08 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
151. |
Wakacyjne Strzelanki I |
|
Wawel |
|
09.08 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
152. |
ODWOŁANE - Puchar lata |
|
Kochambroń |
|
16.08 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
153. |
Letnie Puchary KS SILVER TARGET |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
16.08 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
154. |
Zawody z okazji Dnia Wojaska Polskiego |
|
LOK LOKUS |
|
16.08 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
155. |
Shoot Off |
|
ZSD |
|
16.08 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
156. |
ODWOŁANE - Sierpniowe zawody strzeleckie |
|
Stow.Teryt. |
|
17.08 |
|
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
157. |
I LETNIE ZAWODY W WIELOBOJU STRZELECKIM |
|
K LOK „Wodociągi Miasta Krakowa” |
|
19.08 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
158. |
Zawody Dynamiczne |
|
ZSD |
|
19.08 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
159. |
RT Tylicz |
|
Krokus |
|
22.08 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
160. |
Puchar Kameleona II |
|
Czart |
|
23.08 |
|
Sucha Beskidzka |
|
|
|
|
|
|
|
|
161. |
Ołowiane plony |
|
Kochambroń |
|
23.08 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
162. |
Wakacyjne Strzelanki II |
|
Wawel |
|
23.08 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
163. |
Małopolska Liga Śrutowa - runda VI |
|
Arsenał |
|
23.08 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
164. |
II LETNIE ZAWODY W WIELOBOJU STRZELECKIM |
|
K LOK „Wodociągi Miasta Krakowa” |
|
26.08 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
165. |
Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów |
|
TKS LOK Tarnów |
|
27.08 |
30.08 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
166. |
Mistrz.Koła LOK i KŻR CEZ Skawina |
|
ZO LOK |
|
27.08 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
167. |
Zakończenie Wakacji |
|
Arsenał |
|
29.08 |
30.08 |
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
168. |
Super Gwiazda |
|
ZSD |
|
29.08 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
169. |
II Turniej Wakacyjny |
|
Arsenał |
|
30.08 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wrzesień |
170. |
Liga KSB Runda 5 |
|
KSB |
|
05.09 |
06.09 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
171. |
IV Puchar Gen. St. Maczka |
|
Szarotka |
|
05.09 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
172. |
Zawody dynamiczne |
|
ZSD |
|
05.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
173. |
Tylicz Steel Bis |
|
Krokus |
|
05.09 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
174. |
XXVI OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE ŻOŁNIERZY REZERWY |
|
|
|
05.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
175. |
ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl V runda |
|
Kochambroń |
|
06.09 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
176. |
IV Puchar Gen. St. Maczka |
|
Szarotka |
|
06.09 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
177. |
VI BDS + Piknik rodzinny Witaj Szkoło - ODWOŁANE |
|
KVG |
|
06.09 |
|
Kamień |
|
|
|
|
|
|
|
|
178. |
Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Olkuszu |
|
LOK LOKUS |
|
06.09 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
179. |
Liga Śrutowa Kochambroń V |
|
Kochambroń |
|
06.09 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
180. |
Mistrz.Małop.Okręgow.Izby Inżynierów Budown. |
|
ZO LOK |
|
08.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
181. |
ODWOŁANE - Shoot Off |
|
ZSD |
|
09.09 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
182. |
II Runda Pucharu Polski OPEN |
|
MZSS |
Maciej Kaźmierczak
|
11.09 |
13.09 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
183. |
Jesienne Strzelanie o Klejnoty Króla i Marszałków Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
SREBRNY KUR Kraków |
|
12.09 |
12.09 |
KRAKÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
184. |
Kampania wrześniowa |
|
Kochambroń |
|
13.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
185. |
Koniec Lata |
|
Wawel |
|
13.09 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
186. |
Małopolska Liga Śrutowa - runda VII |
|
Arsenał |
|
13.09 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
187. |
Puchar Prezesa KSB Runda 5 |
|
KSB |
|
14.09 |
18.09 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
188. |
Mistrzostwa KTS „Złota Polska Jesień” |
|
KTS |
|
16.09 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
189. |
Zawody Dynamiczne |
|
ZSD |
|
16.09 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
190. |
VII Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
18.09 |
19.09 |
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
191. |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików |
|
MZSS |
|
18.09 |
20.09 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
192. |
Mistrzostwa MZSS - kula |
|
MZSS |
|
18.09 |
20.09 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
193. |
Puchar Świętego Michała |
|
Krokus |
|
19.09 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
194. |
Wrześniowe zawody karabinowe |
|
Stow.Teryt. |
|
20.09 |
20.09 |
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
195. |
Puchar KKS Arsenał |
|
Arsenał |
|
20.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
196. |
Zakończenie Wakacji KKS Arsenał |
|
Arsenał |
|
20.09 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
197. |
Letni puchar KVG edycja 3 |
|
KVG |
|
20.09 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
198. |
Egzamin na patent PZSS (przesunięcie terminu z 10.09.2020 na 22.09.2020) |
|
MZSS |
|
22.09 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
199. |
Puchar Prezesa KKS Arsenał |
|
Arsenał |
|
26.09 |
27.09 |
Myślenice / Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
200. |
ODWOŁANE - Liga śrutowa Kochambroń.pl VI runda |
|
Kochambroń |
|
27.09 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
201. |
ODWOŁANE - Pistolet Challenge |
|
ZSD |
|
27.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
202. |
Koniec Lata |
|
Wawel |
|
27.09 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
203. |
Zawody z Okazji XX Lecia KS LOK LOKUS |
|
LOK LOKUS |
|
27.09 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
204. |
Liga Śrutowa Kochambroń VI |
|
Kochambroń |
|
27.09 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Październik |
205. |
Liga KSB Runda 6 |
|
KSB |
|
03.10 |
04.10 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
206. |
ODWOŁANE - Małopolskie Wspomnienie Lata - strzelba IPSC L 2. |
|
KVG |
|
03.10 |
04.10 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
207. |
Puchar Nowego Sącza |
|
Krokus |
|
03.10 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
208. |
Zawody Karabinowe |
|
Krokus |
|
03.10 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
209. |
Zawody Dynamiczne |
|
zsd |
|
03.10 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
210. |
Shoot Off |
|
ZSD |
|
04.10 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
211. |
VIII Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
10.10 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
212. |
Puchar Ziemi Tarnowskiej |
|
TKS LOK |
|
10.10 |
|
Tarnów Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
213. |
I Turniej Jesienny |
|
Wawel |
|
11.10 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
214. |
Puchar WPA |
|
Kochambroń |
|
11.10 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
215. |
Małopolska Liga Śrutowa - FINAŁ |
|
Arsenał |
|
11.10 |
|
Kraków, Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
216. |
Puchar Prezesa KSB Runda 6 |
|
KSB |
|
12.10 |
16.10 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
217. |
Zawody Dynamiczne |
|
ZSD |
|
14.10 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
218. |
OTWARTE MAŁOPOLSKIE MISTRZOSTWA LOK SENIORÓW I JUNIORÓW W STRZELANIU Z BRONI KULOWEJ |
|
LOK BMZW |
|
15.10 |
25.10 |
Gorlice, Miechów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim |
|
|
|
|
|
|
|
|
219. |
ODWOŁANE - Puchar Starosty Nowotarskiego |
|
Szarotka |
|
17.10 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
220. |
Jesień z Karabinem |
|
ZSD |
|
17.10 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
221. |
Tylicz Shoot-Off |
|
Krokus |
|
17.10 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
222. |
ODWOŁANE - Puchar Starosty Nowotarskiego |
|
Szarotka |
|
18.10 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
223. |
ODWOŁANE - Jesień z pistoletem |
|
KVG |
|
18.10 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
224. |
ODWOŁANE - Puchar jesieni |
|
Kochambroń |
|
18.10 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
225. |
II SILVER CUP |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
18.10 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
226. |
II Jesienne Mistrzostwa KS LOK LOKUS |
|
LOK LOKUS |
|
18.10 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
227. |
Zimowa Liga Weekendowa - Runda 1 |
|
Arsenał |
|
24.10 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
228. |
Puchar Jesieni |
|
Arsenał |
|
25.10 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
229. |
ODWOŁANE - Puchar 7,62 |
|
Kochambroń |
|
25.10 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
230. |
I Turniej Jesienny BIS |
|
Wawel |
|
25.10 |
|
Kraków, Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
231. |
Puchar Złotej Jesieni |
|
Arsenał |
|
25.10 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
232. |
Liga Śrutowa Kochambroń VI |
|
Kochambroń |
|
25.10 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Listopad |
233. |
ODWOŁANE - XV JW SILVER TARGET Kraków |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
06.11 |
07.11 |
SKARŻYSKO KOŚCIELNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
234. |
Liga KSB Runda 7 |
|
KSB |
|
07.11 |
08.11 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
235. |
Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości |
|
Krokus |
|
07.11 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
236. |
Listopadowe zawody pistoletowe |
|
Stow.Teryt. |
|
08.11 |
08.11 |
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
237. |
I Runda Ligi Strzeleckiej KVG |
|
KVG |
|
08.11 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
238. |
Koszmar z ulicy Strzeleckiej |
|
Kochambroń |
|
08.11 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
239. |
II Turniej Jesienny BIS |
|
Wawel |
|
08.11 |
|
Kraków, Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
240. |
ODWOŁANE - Puchar Z Okazji Dnia Niepodległości |
|
HTS |
|
11.11 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
241. |
ODWOŁANE - Puchar Niepodległości |
|
TKS LOK |
|
11.11 |
|
Tarnów Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
242. |
Zawody Dynamiczne |
|
ZSD |
|
11.11 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
243. |
IX Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
14.11 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
244. |
Puchar Niepodległości |
|
Szarotka |
|
14.11 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
245. |
Puchar Niepodległości |
|
Szarotka |
|
15.11 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
246. |
Otwarty Turniej Strzelecki |
|
Arsenał |
|
15.11 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
247. |
Jesienny Turniej Strzelecki |
|
Arsenał |
|
15.11 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
248. |
Puchar Prezesa KSB Runda 7 |
|
KSB |
|
16.11 |
20.11 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
249. |
Zimowa Liga weekendowa - runda 2 |
|
Arsenał |
|
21.11 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
250. |
ODWOŁANE - I Runda Ligi Pneumatycznej |
|
HTS |
|
22.11 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
251. |
ODWOŁANE - Wróżenie z łusek |
|
Kochambroń |
|
22.11 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
252. |
ODWOŁANE - Pistolet Challenge |
|
ZSD |
|
22.11 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
253. |
II Turniej Jesienny |
|
Wawel |
|
22.11 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
254. |
Grand Prix Krokus |
|
Krokus |
|
28.11 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
255. |
II Runda Ligi Strzeleckiej KVG |
|
KVG |
|
29.11 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
256. |
Jesienne Puchary KS SILVER TARGET |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
29.11 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
257. |
Shoot Off |
|
ZSD |
|
29.11 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grudzień |
258. |
Otwarte Mistrzostwa MZSS w strzelaniu z broni pneumatycznej |
|
MZSS |
|
01.12 |
13.12 |
małopolska |
|
|
|
|
|
|
|
|
259. |
Liga KSB Runda 8 |
|
KSB |
|
05.12 |
06.12 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
260. |
Mistrzostwa KTS „O dary Św. Mikołaja” |
|
KTS |
|
05.12 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
261. |
Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” |
|
Szarotka |
|
05.12 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
262. |
X Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
05.12 |
|
T-ow Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
263. |
Noc Świętego Mikołaja |
|
Arsenał |
|
05.12 |
06.12 |
Kraków, CSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
264. |
Turniej Mikołajkowy TKS LOK 2020 |
|
TKS LOK |
|
05.12 |
|
Tarnów Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
265. |
Zawody zimowe |
|
Czart |
|
06.12 |
|
Sucha Beskidzka |
|
|
|
|
|
|
|
|
266. |
ODWOŁANE - Zawody Mikołajkowe |
|
HTS |
|
06.12 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
267. |
Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” |
|
Szarotka |
|
06.12 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
268. |
Zawody Mikołajkowe |
|
Arsenał |
|
06.12 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
269. |
Nietrafione prezenty |
|
Kochambroń |
|
06.12 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
270. |
Zawody Grudniowe |
|
Wawel |
|
06.12 |
|
Kraków, Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
271. |
Zimowa Liga weekendowa - runda 3 |
|
Arsenał |
|
12.12 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
272. |
III Runda Ligi Strzeleckiej KVG |
|
KVG |
|
13.12 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
273. |
Shoot Off |
|
ZSD |
|
13.12 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
274. |
Stan strzelecki |
|
Kochambroń |
|
13.12 |
|
FIUK |
|
|
|
|
|
|
|
|
275. |
Puchar Prezesa KSB Runda 8 |
|
KSB |
|
14.12 |
18.12 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
276. |
Zawody Dynamiczne |
|
ZSD |
|
16.12 |
|
Kraków Winnicka |
|
|
|
|
|
|
|
|
277. |
Puchar Nietoperza |
|
Krokus |
|
19.12 |
|
Tylicz LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
278. |
ODWOŁANE - II Runda Ligi Pneumatycznej |
|
HTS |
|
20.12 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
279. |
Grudniowe zawody strzeleckie „Ostatnia Szansa” |
|
Stow.Teryt. |
|
20.12 |
|
Maków gm. Gołcza |
|
|
|
|
|
|
|
|
280. |
Zawody Grudniowe |
|
Wawel |
|
20.12 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
281. |
Zimowe Puchary KS SILVER TARGET |
|
SILVER TARGET Kraków |
|
20.12 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
282. |
Zawody Karabinowe |
|
Krokus |
|
20.12 |
|
N.Sącz Tarnowska 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
283. |
Ostatni Dzwonek |
|
Arsenał |
|
27.12 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|