Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Noworoczne Zawody z Broni Pneumatycznej HTS 05.01 Reymonta 22
2. Trzej Królowie z Bochni Kochambroń 05.01 Bochnia
3. Liga KSB Runda 1 KSB 11.01 12.01 Paczółtowice
4. Przyjaciele dla WOŚP zawody dynamiczne PCC HALINKA ARMS 11.01 LCS Lublin
5. I Turniej Zimowy Arsenał 12.01 Myślenice/Bochnia
6. I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.01 T-ow Sanguszków 32
7. VI Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 18.01 Nowy Targ
8. IV runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 19.01 Myślenice
9. Małopolska Liga Śrutowa - runda I Arsenał 19.01 Kraków, Pasternik
10. Puchar Prezesa KSB Runda1 KSB 20.01 24.01 Paczółtowice
11. III Runda  Ligi  Pneumatycznej  HTS 26.01 Kraków, Reymonta 22
12. Zimowe Wietrzenie ZSD 26.01 Bochnia
13. I Turniej Zimowy Wawel 26.01 Fabryczna
Luty
14. Liga KSB Runda 2 KSB 01.02 02.02 Paczółtowice
15. Puchar zimy Kochambroń 02.02 Nowy Sącz
16. PUCHARY KS SILVER TARGET Silver Target 02.02 Pasternik 128
17. Lutowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 09.02 Gniazdowice
18. IV Runda Ligi Pneumatycznej HTS 09.02 Kraków, Reymonta 22
19. V runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 09.02 Myślenice
20. Małopolska Liga Śrutowa - runda II Arsenał 09.02 Kraków, Pasternik
21. Puchar Prezesa KSB Runda 2 KSB 10.02 14.02 Paczółtowice
22. Egzamin na patent PZSS MZSS 13.02 Tarnów, ul. Krzyska 17
23. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.02 15.02 T-ow Sanguszków 32
24. Puchar Zimy Krokus 15.02 Tylicz LZD
25. II Turniej Zimowy Arsenał 16.02 Myślenice/Bochnia
26. Zawody Walentynkowe Szarotka 16.02 Nowy Targ
27. Puchar Zimy 2020 Tarnów TKS LOK 22.02 Tarnów Krzyska 17
28. Karnawałowy pochód strzelecki Kochambroń 23.02 Fiuk
29. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 23.02 23.02 Dywizjonu 303
30. Zima z Karabinem ZSD 23.02 23.02 Bochnia
31. II Turniej Zimowy Wawel 23.02 Fabryczna
Marzec
32. Dziurawienie przebiśniegów Kochambroń 01.03 Bochnia
33. Małopolska Liga Śrutowa - runda III Arsenał 01.03 Kraków, Pasternik
34. Liga KSB Runda 3 KSB 07.03 08.03 Paczółtowice
35. Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 07.03 07.03 TARNÓW Krzyska 17
36. Puchar Prezesa + III Strzelanie focha z KVG KVG 08.03 08.03 Myślenice
37. V Runda Ligi Pneumatycznej HTS 08.03 Kraków, Reymonta 22
38. Marcowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 08.03 08.03 Gniazdowice
39. III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin Delfin 14.03 14.03 T-ow Sanguszków 32
40. Krokus Open Krokus 14.03 N.Sącz Tarnowska 32
41. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS LOK 14.03 Tarnów Krzyska 17
42. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Bochni w strzelaniu z broni pneumatycznej TKKF Promień Bochnia 14.03 Bochnia, Czaplińskiego 1
43. Odwilż na Fiuku Kochambroń 15.03 15.03 Fiuk
44. Powitanie Wiosny Arsenał 15.03 15.03 Myślenice/Bochnia
45. Puchar Prezesa KSB Runda 3 KSB 16.03 20.03 Paczółtowice
46. Pożegnanie Zimy Szarotka 21.03 21.03 Nowy Targ
47. III Turniej Zimowy Wawel 22.03 22.03 Fabryczna
48. Puchar Prezesa KS LOK HTS HTS 22.03 22.03 Dywizjonu 303
49. Tylicz Challenge Krokus 22.03 Tylicz LZD
50. XIII JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 27.03 28.03 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
51. Mistrzostwa KTS Wiosenny Promyk KTS 28.03 28.03 Myślenice
52. Incorsa Cup ZSD 28.03 29.03 Drużbice
53. Rifle Chalange KVG 29.03 29.03 Myślenice
Kwiecień
54. Liga KSB Runda 4 KSB 04.04 05.04 Paczółtowice
55. I Runda SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 04.04 04.04 TARNÓW Krzyska 17
56. Zawody Wiosenne Wawel 05.04 05.04 Fabryczna
57. Pistolet Challenge ZSD 05.04 05.04 Bochnia
58. Małopolska Liga Śrutowa - runda IV Arsenał 05.04 Kraków, Pasternik
59. Wielkanocne Jajko Krokus 13.04 N.Sącz Tarnowska 32
60. Egzamin na patent PZSS MZSS 16.04 Tarnów, ul. Krzyska 17
61. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 18.04 18.04 T-ow Sanguszków 32
62. III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 18.04 18.04 Krempachy
63. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów TKS LOK 18.04 Tarnów Krzyska 17
64. Jaja na strzelnicy Kochambroń 19.04 19.04 Bochnia
65. Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie KVG 19.04 19.04 Kamień
66. Zawody wiosenne Czart 19.04 19.04 Sucha Beskidzka
67. III Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 19.04 19.04 Nowy Targ
68. Puchar Prezesa KSB Runda 4 KSB 20.04 24.04 Paczółtowice
69. Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 23.04 23.04 TARNÓW Krzyska 17
70. Puchar Nowego Sącza Krokus 25.04 N.Sącz Tarnowska 32
71. Puchar Wiosny Arsenał 26.04 26.04 Myślenice/Bochnia
72. Liga śrutowa Kochambroń.pl I runda Kochambroń 26.04 Fiuk
Maj
73. Galicyjski Rzutek Krokus 02.05 Tylicz LZD
74. Puchar wiosny Kochambroń 03.05 03.05 Bochnia
75. II Runda Pucharu Polski OPEN MZSS 08.05 10.05 Tarnów
76. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 09.05 09.05 Nowy Targ
77. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 10.05 10.05 Krempachy
78. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 KVG 10.05 10.05 Kamień
79. Majówka w Bochni Kochambroń 10.05 10.05 Bochnia
80. Małopolska Liga Śrutowa - runda V Arsenał 10.05 Kraków, Pasternik
81. Mistrz.Oddz.Krak.Stow. Elektryków Polskich ZO LOK 15.05 15.05 Bochnia
82. Tylicz Steel Krokus 16.05 Tylicz LZD
83. Strzelanie o Godność Króla Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 16.05 16.05 KRAKÓW
84. Majowe zawody strzeleckie „Raz a Dobrze” Stow.Teryt. 17.05 17.05 Gniazdowice
85. Liga śrutowa Kochambroń.pl II runda Kochambroń 17.05 17.05 Fiuk
86. Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał 17.05 17.05 Myślenice/Bochnia
87. Mistrz.KTS „Kwiaty Wiosny” KTS 23.05 23.05 Bochnia
88. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 23.05 23.05 T-ow Sanguszków 32
89. Strzelecka Majówka Wawel 24.05 24.05 Fabryczna
90. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 24.05 24.05 Bochnia
91. Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów Młodszych ZO LOK 30.05 31.05 Tarnów
92. Grand Prix Krokus Krokus 30.05 N.Sącz Tarnowska 32
93. Początek lata Kochambroń 31.05 31.05 Fiuk
94. V BDS + Piknik rodzinny Dzień Dziecka KVG 31.05 31.05 Kamień
Czerwiec
95. Mistrzostwa CEZ Skawina ZO LOK 05.06 05.06 Bochnia
96. Zawody Czerwcowe Wawel 07.06 07.06 Fabryczna
97. XI GRAND PRIX CRACOVIA Memoriał Marcina Oracewicza – czarny proch SILVER TARGET Kraków 12.06 13.06 TARNÓW Krzyska 17
98. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 13.06 13.06 T-ow Sanguszków 32
99. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie Krokus 13.06 Tylicz LZD
100. Memoriał Bogusława Badziocha Arsenał 14.06 14.06 Myślenice/Bochnia
101. Rozgrzany Fiuk Kochambroń 14.06 14.06 Fiuk
102. Puchar Lata Szarotka 20.06 20.06 Krempachy
103. Puchar Lata Szarotka 21.06 21.06 Nowy Targ
104. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 KVG 21.06 21.06 Kamień
105. Letnie przesilenie lufy Kochambroń 21.06 21.06 Bochnia
106. Czerwcowe zawody pistoletowe Stow.Teryt. 21.06 21.06 Gniazdowice
107. Egzamin na patent PZSS MZSS 25.06 Tarnów, ul. Krzyska 17
108. Pojedynek Elektryków „Wysokie Napięcie” ZO LOK 26.06 26.06 Myślenice
109. Memoriał Doktorka ZSD 28.06 28.06 Bochnia
110. Liga śrutowa Kochambroń.pl III runda Kochambroń 28.06 28.06 Fiuk
111. Małopolska Liga Śrutowa - runda VI Arsenał 28.06 Kraków, Pasternik
Lipiec
112. Zawody Pistoletowe Krokus 04.07 N.Sącz Tarnowska 32
113. Mistrzostwa Tarnowa TKS LOK 04.07 Tarnów Krzyska 17
114. I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 Szarotka 11.07 11.07 Nowy Targ
115. II Runda SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 11.07 11.07 TARNÓW Krzyska 17
116. I Puchar Pamięci Ofiar Ludobójstwa 11Lipca 1943 Szarotka 12.07 12.07 Krempachy
117. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 12.07 12.07 Fabryczna
118. Puchar 5-lecia Kochambroń.pl Kochambroń 12.07 12.07 Bochnia
119. XIV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT Krokus 18.07 Tylicz LZD
120. Lipcowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 19.07 19.07 Gniazdowice
121. I Turniej Wakacyjny Arsenał 19.07 19.07 Myślenice/Bochnia
122. Liga śrutowa Kochambroń.pl IV runda Kochambroń 26.07 26.07 Fiuk
123. Pistoletowe Zawody Dynamiczne IPSC L.1 KVG 26.07 26.07 Kamień
124. Małopolska Liga Śrutowa - runda VII Arsenał 26.07 Kraków, Pasternik
125. XIV JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 31.07 01.08 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
Sierpień
126. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 01.08 01.08 Krempachy
127. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 02.08 02.08 Nowy Targ
128. Cracow Open ZSD 08.08 09.08 Drużbice
129. Sądecka Śliwka Krokus 08.08 N.Sącz Tarnowska 32
130. Ogórkowy puchar Kochambroń 09.08 09.08 Fiuk
131. Puchar lata Kochambroń 16.08 16.08 Nowy Sącz
132. Sierpniowe zawody strzeleckie Stow.Teryt. 17.08 17.08 Gniazdowice
133. RT Tylicz Krokus 22.08 Tylicz LZD
134. Letnie Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 22.08 22.08 TARNÓW Krzyska 17
135. Zawody letnie Czart 23.08 23.08 Sucha Beskidzka
136. Ołowiane plony Kochambroń 23.08 23.08 Bochnia
137. Małopolska Liga Śrutowa - runda VIII Arsenał 23.08 Kraków, Pasternik
138. II Turniej Wakacyjny Arsenał 30.08 30.08 Myślenice/Bochnia
Wrzesień
139. Liga KSB Runda 5 KSB 05.09 06.09 Paczółtowice
140. IV Puchar Gen. St. Maczka Szarotka 05.09 05.09 Nowy Targ
141. Tylicz Steel Bis Krokus 05.09 Tylicz LZD
142. Liga śrutowa Kochambroń.pl V runda Kochambroń 06.09 06.09 Fiuk
143. IV Puchar Gen. St. Maczka Szarotka 06.09 06.09 Krempachy
144. VI BDS + Piknik rodzinny Witaj Szkoło KVG 06.09 06.09 Kamień
145. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 06.09 06.09 Bochnia
146. Mistrz.Małop.Okręgow.Izby Inżynierów Budown. ZO LOK 08.09 08.09 Bochnia
147. Egzamin na patent PZSS MZSS 10.09 Tarnów, ul. Krzyska 17
148. Mistrz.Koła LOK i KŻR CEZ Skawina ZO LOK 11.09 11.09 Bochnia
149. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.09 12.09 T-ow Sanguszków 32
150. Jesienne Strzelanie o Klejnoty Króla i Marszałków Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 12.09 12.09 KRAKÓW
151. Kampania wrześniowa Kochambroń 13.09 13.09 Bochnia
152. Koniec Lata Wawel 13.09 13.09 Fabryczna
153. Małopolska Liga Śrutowa - runda IX Arsenał 13.09 Kraków, Pasternik
154. Puchar Prezesa KSB Runda 5 KSB 14.09 18.09 Paczółtowice
155. Mistrzostwa KTS „Złota Polska Jesień” KTS 16.09 16.09 Myślenice
156. Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików MZSS 17.09 20.09 Tarnów
157. Mistrzostwa MZSS - kula MZSS 18.09 20.09 Tarnów
158. Puchar Świętego Michała Krokus 19.09 Tylicz LZD
159. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał 20.09 20.09 Myślenice/Bochnia
160. Wrześniowe zawody karabinowe Stow.Teryt. 20.09 20.09 Gniazdowice
161. Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego SREBRNY KUR Kraków 26.09 TARNÓW Krzyska 17
162. Liga śrutowa Kochambroń.pl VI runda Kochambroń 27.09 27.09 Fiuk
163. Pistolet Challenge ZSD 27.09 27.09 Bochnia
Październik
164. Liga KSB Runda 6 KSB 03.10 04.10 Paczółtowice
165. Małopolskie Wspomnienie Lata - strzelba IPSC L 2. KVG 03.10 04.10 Bochnia
166. Zawody Karabinowe Krokus 03.10 N.Sącz Tarnowska 32
167. Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów ZO LOK 04.10 06.10 Tarnów
168. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 10.10 10.10 T-ow Sanguszków 32
169. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS LOK 10.10 Tarnów Krzyska 17
170. I Turniej Jesienny Wawel 11.10 11.10 Fabryczna
171. Puchar WPA Kochambroń 11.10 11.10 Bochnia
172. Małopolska Liga Śrutowa - FINAŁ Arsenał 11.10 Kraków, Pasternik
173. Puchar Prezesa KSB Runda 6 KSB 12.10 16.10 Paczółtowice
174. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 17.10 17.10 Krempachy
175. Tylicz Shoot-Off Krokus 17.10 Tylicz LZD
176. III Runda-FINAŁ SILVER CUP SILVER TARGET Kraków 17.10 17.10 TARNÓW Krzyska 17
177. Jesień z Karabinem ZSD 18.10 18.10 Bochnia
178. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 18.10 18.10 Nowy Targ
179. Jesienny Puchar w Strzelbie i Karabinie KVG 18.10 18.10 Kamień
180. Puchar jesieni Kochambroń 18.10 18.10 Nowy Sącz
181. Puchar Jesieni Arsenał 25.10 25.10 Myślenice/Bochnia
182. Puchar 7,62 Kochambroń 25.10 25.10 Fiuk
Listopad
183. XV JW SILVER TARGET Kraków SILVER TARGET Kraków 06.11 07.11 SKARŻYSKO KOŚCIELNE
184. Liga KSB Runda 7 KSB 07.11 08.11 Paczółtowice
185. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 07.11 Tylicz LZD
186. Listopadowe zawody pistoletowe Stow.Teryt. 08.11 08.11 Gniazdowice
187. I Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 08.11 08.11 Myślenice
188. Koszmar z ulicy Strzeleckiej Kochambroń 08.11 08.11 Bochnia
189. Puchar Z Okazji Dnia Niepodległości HTS 11.11 11.11 Dywizjonu 303
190. Puchar Niepodległości TKS LOK 11.11 Tarnów Krzyska 17
191. IX Zawody Klasyfikacyjne Delfin 14.11 14.11 T-ow Sanguszków 32
192. Puchar Niepodległości Szarotka 14.11 14.11 Nowy Targ
193. Puchar Niepodległości Szarotka 15.11 15.11 Krempachy
194. Otwarty Turniej Strzelecki Arsenał 15.11 15.11 Myślenice/Bochnia
195. Puchar Prezesa KSB Runda 7 KSB 16.11 20.11 Paczółtowice
196. I Runda Ligi Pneumatycznej HTS 22.11 22.11 Dywizjonu 303
197. Wróżenie z łusek Kochambroń 22.11 22.11 Fiuk
198. Pistolet Challenge ZSD 22.11 22.11 Bochnia
199. II Turniej Jesienny Wawel 22.11 22.11 Fabryczna
200. Egzamin na patent PZSS MZSS 26.11 Tarnów, ul. Krzyska 17
201. Jesienne Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 28.11 28.11 TARNÓW Krzyska 17
202. II Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 29.11 29.11 Myślenice
Grudzień
203. Liga KSB Runda 8 KSB 05.12 06.12 Paczółtowice
204. Mistrzostwa KTS „O dary Św. Mikołaja” KTS 05.12 05.12 Myślenice
205. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 05.12 05.12 Krempachy
206. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 05.12 05.12 T-ow Sanguszków 32
207. Zawody zimowe Czart 06.12 06.12 Sucha Beskidzka
208. Zawody Mikołajkowe HTS 06.12 06.12 Dywizjonu 303
209. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 06.12 06.12 Nowy Targ
210. Zawody Mikołajkowe Arsenał 06.12 06.12 Myślenice
211. Nietrafione prezenty Kochambroń 06.12 06.12 Bochnia
212. Mistrzostwa MZSS - pneumatyk MZSS 12.12 13.12 Kraków
213. III Runda Ligi Strzeleckiej KVG KVG 13.12 13.12 Myślenice
214. Puchar Prezesa KSB Runda 8 KSB 14.12 18.12 Paczółtowice
215. Puchar Nietoperza Krokus 19.12 Tylicz LZD
216. Zimowe Puchary KS SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 19.12 19.12 TARNÓW Krzyska 17
217. II Runda Ligi Pneumatycznej HTS 20.12 20.12 Dywizjonu 303
218. Grudniowe zawody strzeleckie „Ostatnia Szansa” Stow.Teryt. 20.12 20.12 Gniazdowice
219. Zawody Grudniowe Wawel 20.12 20.12 Fabryczna