Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Pistolet Praktyczny KSB - runda I KSB 06.01 06.01 Paczółtowice
2. I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.01 12.01 Sanguszków 32
3. I Turniej Zimowy Arsenał 13.01 13.01 Pasternik
4. III runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 13.01 13.01 Dywizjonu 303
5. Egzamin na patent PZSS MZSS 16.01 Pasternik
6. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 19.01 19.01 Nowy Targ
7. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu 20.01 20.01 Krempachy
8. IV runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 20.01 20.01 Myślenice
9. Noworoczne Zawody HTS 20.01 20.01 Dywizjonu 303
10. I Turniej Zimowy Wawel 27.01 27.01 Fabryczna
Luty
11. Zimowy Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 03.02 03.02 Paczółtowice
12. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 03.02 03.02 Dywizjonu 303
13. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 09.02 09.02 Sanguszków 32
14. II Turniej Zimowy Wawel 10.02 10.02 Fabryczna
15. CLC ZSD 10.02 10.02 Pasternik
16. Puchar Zimy Krokus 16.02 16.02 Tylicz, LZD
17. Zawody Walentynkowe Szarotka 16.02 16.02 Krempachy
18. Zawody Walentynkowe Szarotka 17.02 17.02 Nowy Targ
19. V runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 17.02 17.02 Myślenice
20. Zima z Karabinem ZSD 17.02 17.02 Pasternik
21. IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.02 17.02 Dywizjonu 303
22. II Turniej Zimowy Arsenał 24.02 24.02 Pasternik
Marzec
23. Puchar Prezesa K.S.LOK HTS HTS 03.03 03.03 Dywizjonu 303
24. Puchar Prezesa KS KVG KS KVG 03.03 03.03 Myślenice
25. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 03.03 03.03 Pasternik
26. Karabin i Pistolet KSB KSB 03.03 03.03 Paczótowice
27. X Memoriał E. Nurka Krokus 09.03 09.03 Nowy Sącz
28. III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin Delfin 09.03 09.03 Sanguszków 32
29. III Turniej Zimowy Wawel 10.03 10.03 Fabryczna
30. Steel Challenge ZSD 10.03 10.03 Pasternik
31. Pożegnanie Zimy Szarotka 16.03 16.03 Nowy Targ
32. Pożegnanie Zimy Szarotka 17.03 17.03 Krempachy
33. Powitanie Wiosny Arsenał 17.03 17.03 Pasternik
34. IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.03 17.03 Dywizjonu 303
35. Egzamin na patent PZSS MZSS 21.03 21.03 Pasternik
36. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS 23.03 23.03 Krzyska 17
37. Tylicz Challenge Krokus 23.03 23.03 Tylicz, LZD
38. Pistolet dynamiczny L.1 KS KVG 24.03 24.03 Pasternik
Kwiecień
39. Eliminacje strefowe Srebrny Muszkiet ZW LOK 06.04 06.04 Pasternik
40. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 06.04 06.04 Krempachy
41. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 07.04 07.04 Nowy Targ
42. Puchar Wiosny Arsenał 07.04 07.04 Pasternik
43. Karabin i Pistolet KSB KSB 07.04 07.04 Paczótowice
44. Wiosenne roztopy Kochambroń 07.04 07.04 Bochnia
45. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 13.04 13.04 Sanguszków 32
46. Zawody Steel Challenge Krokus 13.04 13.04 Tylicz, LZD
47. Incorsa Cup ZSD 14.04 14.04 Drużbuce
48. Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 14.04 14.04 Pasternik
49. Tarnowskie strzelby Kochambroń 14.04 14.04 Fiuk
50. Zawody Wiosenne Wawel 14.04 14.04 Fabryczna
51. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów TKS 14.04 14.04 Krzyska 17
52. Wielkanocne Jajko Krokus 22.04 22.04 Nowy Sącz
53. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.04 28.04 Pasternik
Maj
54. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 04.05 04.05 Nowy Targ
55. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 05.05 05.05 Krempachy
56. III Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 05.05 05.05 Pasternik
57. Galicyjski Rzutek Krokus 05.05 05.05 Tylicz, LZD
58. Mistrzostwa Oddz. Krakowskiego SEP ZO LOK 10.05 10.05 Pasternik
59. II runda Pucharu Polski OPEN MZSS 10.05 12.05 Tarnów
60. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 11.05 11.05 Sanguszków 32
61. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 12.05 12.05 Pasternik
62. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.05 14.05 Pasternik
63. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 17.05 17.05 Pasternik
64. Strzelanie o godność Krak. Króla Kurkowego Sr.Kur 18.05 18.05 Pasternik
65. Puchar Nowego Sącza Krokus 18.05 18.05 Nowy Sącz
66. Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał 19.05 19.05 Pasternik
67. Majówka w Bochni Kochambroń 19.05 19.05 Bochnia
68. Strzelecka Majówka Wawel 26.05 26.05 Fabraczna
69. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 26.05 26.05 Pasternik
70. Puchar Fiuk Kochambroń 26.05 26.05 Fiuk
71. Wojewódzkie zawody „Srebrny Muszkiet” ZW LOK 29.05 29.05 Tarnów
Czerwiec
72. Mistrzostwa KS Krokus Krokus 01.06 01.06 Nowy Sącz
73. Ogólnopolskie Otwarte Mistrz.LOK jun. i młodz. ZW LOK 01.06 02.06 Tarnów
74. IV Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 02.06 02.06 Pasternik
75. I runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 02.06 02.06 Pasternik
76. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 07.06 07.06 Pasternik
77. Zawody Czerwcowe Wawel 09.06 09.06 Fabryczna
78. Memoriał Doktorka ZSD 09.06 09.06 Pasternik
79. Mistrzostwa Elektrowni CEZ Skawina ZO LOK 14.06 14.06 Pasternik
80. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.06 15.06 Sanguszków 32
81. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 15.06 15.06 Krempachy
82. Puchar Panoramy Krokus 15.06 15.06 Tylicz, LZD
83. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 16.06 16.06 Nowy Targ
84. II runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 16.06 16.06 Pasternik
85. Dwubój 7,62x25 Kochambroń 16.06 16.06 Bochnia
86. Egzamin na patent PZSS MZSS 18.06 18.06 Pasternik
87. IX GP Cracovia-Mem. M.Oracewicza M.L.A.I.C. Sr.Kur 21.06 22.06 Pasternik
88. Memoriał B. Badziocha Arsenał 23.06 23.06 Pasternik
89. Eliminacje strefowe do FOOM MZSS 27.06 30.06 Tarnów
90. Ogólnopolskie Mistrzostwa SEP ZO LOK 28.06 28.06 Pasternik
91. Zawody Steel Challenge Krokus 29.06 29.06 Tylicz, LZD
92. Mistrzostwa MZSS - kula MZSS 29.06 30.06 Tarnów
93. Puchar Fiuk Kochambroń 30.06 30.06 Fiuk
94. Pistolet dynamiczny L.2 KS KVG 30.06 30.06 Pasternik
Lipiec
95. Mistrzostwa KS Krokus w Strzelbie i Karabinie Krokus 06.07 06.07 Tylicz, LZD
96. III runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 07.07 07.07 Pasternik
97. Puchar Lata Szarotka 13.07 13.07 Nowy Targ
98. Mistrzostwa Tarnowa TKS 13.07 13.07 Krzyska 17
99. Puchar Lata Szarotka 14.07 14.07 Krempachy
100. I Turniej Wakacyjny Arsenał 14.07 14.07 Pasternik
101. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 21.07 21.07 Fabryczna
102. V Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 21.07 21.07 Pasternik
103. Karabin 300 Kochambroń 21.07 21.07 Bochnia
104. XIII Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT Krokus 27.07 27.07 Tylicz, LZD
105. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.07 28.07 Pasternik
Sierpień
106. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 02.08 03.08 Skarżysko
107. Sądecka Śliwka Krokus 03.08 03.08 Nowy Sącz
108. Cracow Open ZSD 10.08 11.08 Drużbuce
109. Jesienny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 11.08 11.08 Pasternik
110. Puchar Fiuk Kochambroń 11.08 11.08 Fiuk
111. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 17.08 17.08 Krempachy
112. RT Tylicz Krokus 17.08 17.08 Tylicz, LZD
113. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 18.08 18.08 Nowy Targ
114. II Turniej Wakacyjny Arsenał 18.08 18.08 Pasternik
115. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 25.08 25.08 Pasternik
116. Zawody Karabinowe Krokus 31.08 31.08 Nowy Sącz
Wrzesień
117. IV runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 01.09 01.09 Pasternik
118. Egzamin na patent PZSS MZSS 03.09 03.09 Pasternik
119. Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Sen. i jun. ZW LOK 06.09 08.09 Tarnów
120. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 07.09 07.09 Nowy Targ
121. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 08.09 08.09 Krempachy
122. Koniec Lata Wawel 08.09 08.09 Fabryczna
123. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 08.09 08.09 Pasternik
124. Dwubój 9x19/223 Kochambroń 08.09 08.09 Bochnia
125. Mistrzostwa MOIIB ZO LOK 10.09 10.09 Pasternik
126. Mistrzostwa Koła LOK i KŻR El. Skawina ZO LOK 13.09 13.09 Pasternik
127. Puchar Świętego Michała Krokus 14.09 14.09 Tylicz, LZD
128. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 14.09 14.09 Sanguszków 32
129. Strzelanie Jesienne o Klejnot Króla i Marszałków Sr.Kur 14.09 14.09 Pasternik
130. Jesienne Zaw.o Puch. Krak. Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.09 15.09 Pasternik
131. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 20.09 20.09 Pasternik
132. Pistolet dynamiczny L.1 (L.2) KS KVG 22.09 22.09 Pasternik
133. Zawody Steel Challenge Krokus 28.09 28.09 Tylicz, LZD
134. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał 29.09 29.09 Pasternik
Październik
135. Steel Challenge ZSD 06.10 06.10 Pasternik
136. I Turniej Jesienny Wawel 06.10 06.10 Fabryczna
137. Małopolskie Mistrzostwa LOK sen. I jun. ZO LOK 12.10 12.10 N.T.,Oś.,Tar.
138. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 12.10 12.10 Krempachy
139. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS 12.10 12.10 Krzyska 17
140. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 13.10 13.10 Nowy Targ
141. V runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 13.10 13.10 Pasternik
142. I Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 13.10 13.10 Myślenice
143. Panorama Bis Krokus 19.10 19.10 Tylicz, LZD
144. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 19.10 19.10 Sanguszków 32
145. Jesienny Puchar Prezesa KS ZO LOK ZO LOK 20.10 20.10 Pasternik
146. Puchar Kochambroń Kochambroń 20.10 20.10 Bochnia
147. Puchar Jesieni Arsenał 27.10 27.10 Pasternik
148. Karabin i Pistolet KSB KSB 27.10 27.10 Paczótowice
Listopad
149. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 08.11 09.11 Skarżysko
150. Puchar Niepodległości Szarotka 09.11 09.11 Nowy Targ
151. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 09.11 09.11 Tylicz, LZD
152. Puchar Niepodległości Szarotka 10.11 10.11 Krempachy
153. II Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 10.11 10.11 Myślenice
154. Puchar Niepodległości HTS 10.11 10.11 Dywizjonu 303
155. Jesień z Karabinem ZSD 10.11 10.11 Pasternik
156. Niepodległościowa flinta Kochambroń 10.11 10.11 Fiuk
157. Puchar Niepodległości TKS 11.11 11.11 Krzyska 17
158. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.11 14.11 Pasternik
159. IX Zawody Klasyfikacyjne Delfin 16.11 16.11 Sanguszków 32
160. Otwarty Turniej Strzelecki Arsenał 17.11 17.11 Pasternik
161. I runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.11 17.11 Dywizjonu 303
162. Karabin i Pistolet KSB KSB 17.11 17.11 Paczółtowice
163. Handgun challenge Kochambroń 17.11 17.11 Bochnia
164. II Turniej Jesienny Wawel 24.11 24.11 Fabrycznej
165. CLC ZSD 24.11 24.11 Pasternik
Grudzień
166. II runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 01.12 01.12 Dywizjonu 303
167. III Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 01.12 01.12 Myślenice
168. Pistolet Praktyczny KSB - runda II KSB 01.12 01.12 Paczółtowice
169. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 07.12 07.12 Sanguszków 32
170. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 07.12 07.12 Krempachy
171. Mikołajkowe pojedynki Kochambroń 07.12 07.12 Bochnia
172. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 08.12 08.12 Nowy Targ
173. Zawody Mikołajkowe Arsenał 08.12 08.12 Pasternik
174. Zawody Mikołajkowe HTS 08.12 08.12 Dywizjonu 303
175. Świąteczny Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 08.12 08.12 Paczółtowice
176. Mistrzostwa MZSS - pneumatyk MZSS 14.12 15.12 Kraków
177. Zimowe GP Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.12 15.12 Pasternik
178. Nocny rzutek Kochambroń 15.12 15.12 Fiuk
179. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 21.12 21.12 Tylicz, LZD
180. Puchar Nietoperza Wawel 22.12 22.12 Fabrycznej