Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Pistolet Praktyczny KSB - runda I KSB 06.01 Paczółtowice
2. I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.01 12.01 Sanguszków 32
3. I Turniej Zimowy Arsenał 13.01 Pasternik
4. III runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 13.01 13.01 Dywizjonu 303
5. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 19.01 19.01 Nowy Targ
6. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu 20.01 20.01 Krempachy
7. IV runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 20.01 Myślenice
8. Noworoczne Zawody HTS 20.01 20.01 Dywizjonu 303
9. I Turniej Zimowy Wawel 27.01 27.01 Fabryczna
Luty
10. Zimowy Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 03.02 03.02 Paczółtowice
11. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 03.02 03.02 Dywizjonu 303
12. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 09.02 09.02 Sanguszków 32
13. II Turniej Zimowy Wawel 10.02 10.02 Fabryczna
14. CLC ZSD 10.02 10.02 Pasternik
15. Egzamin na patent PZSS ZMIANA TERMINU! MZSS 14.02 Pasternik
16. Puchar Zimy Krokus 16.02 16.02 Tylicz, LZD
17. Zawody Walentynkowe Szarotka 16.02 16.02 Krempachy
18. Zawody Walentynkowe Szarotka 17.02 17.02 Nowy Targ
19. V runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 17.02 17.02 Myślenice
20. Zima z Karabinem ZSD 17.02 17.02 Pasternik
21. IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.02 17.02 Dywizjonu 303
22. II Turniej Zimowy Arsenał 24.02 Pasternik
Marzec
23. Puchar Prezesa K.S.LOK HTS HTS 03.03 03.03 Dywizjonu 303
24. Puchar Prezesa KS KVG KS KVG 03.03 03.03 Myślenice
25. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 03.03 03.03 Pasternik
26. Karabin i Pistolet KSB KSB 03.03 03.03 Paczótowice
27. X Memoriał E. Nurka Krokus 09.03 09.03 Nowy Sącz
28. III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin Delfin 09.03 09.03 Sanguszków 32
29. III Turniej Zimowy Wawel 10.03 10.03 Fabryczna
30. Steel Challenge ZSD 10.03 10.03 Pasternik
31. Pożegnanie Zimy Szarotka 16.03 16.03 Nowy Targ
32. Pożegnanie Zimy Szarotka 17.03 17.03 Krempachy
33. Powitanie Wiosny Arsenał 17.03 Pasternik
34. IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.03 17.03 Dywizjonu 303
35. Egzamin na patent PZSS MZSS 21.03 21.03 Pasternik
36. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS 23.03 23.03 Krzyska 17
37. Tylicz Challenge Krokus 23.03 23.03 Tylicz, LZD
38. Pistolet dynamiczny L.1 KS KVG 24.03 24.03 Pasternik
Kwiecień
39. Eliminacje strefowe Srebrny Muszkiet ZW LOK 06.04 06.04 Pasternik
40. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 06.04 06.04 Krempachy
41. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 07.04 07.04 Nowy Targ
42. Puchar Wiosny Arsenał 07.04 Pasternik
43. Karabin i Pistolet KSB KSB 07.04 07.04 Paczótowice
44. Wiosenne roztopy Kochambroń 07.04 07.04 Bochnia
45. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 13.04 13.04 Sanguszków 32
46. Zawody Steel Challenge Krokus 13.04 13.04 Tylicz, LZD
47. Incorsa Cup ZSD 14.04 14.04 Drużbuce
48. Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 14.04 14.04 Pasternik
49. Tarnowskie strzelby Kochambroń 14.04 14.04 Fiuk
50. Zawody Wiosenne Wawel 14.04 14.04 Fabryczna
51. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów TKS 14.04 14.04 Krzyska 17
52. Wiosenny Puchar Prezesa KS ZO LOK ZO LOK 14.04 14.04 Pasternik
53. Wielkanocne Jajko Krokus 22.04 22.04 Nowy Sącz
54. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.04 28.04 Pasternik
Maj
55. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 04.05 04.05 Nowy Targ
56. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 05.05 05.05 Krempachy
57. III Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 05.05 05.05 Pasternik
58. Galicyjski Rzutek Krokus 05.05 05.05 Tylicz, LZD
59. I runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 05.05 Pasternik
60. Mistrzostwa Oddz. Krakowskiego SEP ZO LOK 10.05 10.05 Pasternik
61. II runda Pucharu Polski OPEN MZSS 10.05 12.05 Tarnów
62. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 11.05 11.05 Sanguszków 32
63. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 12.05 12.05 Pasternik
64. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.05 14.05 Pasternik
65. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 17.05 17.05 Pasternik
66. Strzelanie o godność Krak. Króla Kurkowego Sr.Kur 18.05 18.05 Pasternik
67. Puchar Nowego Sącza Krokus 18.05 18.05 Nowy Sącz
68. Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał 19.05 Pasternik
69. Majówka w Bochni Kochambroń 19.05 19.05 Bochnia
70. Strzelecka Majówka Wawel 26.05 26.05 Fabraczna
71. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 26.05 26.05 Pasternik
72. Puchar Fiuk Kochambroń 26.05 26.05 Fiuk
73. Wojewódzkie zawody „Srebrny Muszkiet” ZW LOK 29.05 29.05 Tarnów
Czerwiec
74. Mistrzostwa KS Krokus Krokus 01.06 01.06 Nowy Sącz
75. Ogólnopolskie Otwarte Mistrz.LOK jun. i młodz. ZW LOK 01.06 02.06 Tarnów
76. IV Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 02.06 02.06 Pasternik
77. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 07.06 07.06 Pasternik
78. Zawody Czerwcowe Wawel 09.06 09.06 Fabryczna
79. Memoriał Doktorka ZSD 09.06 09.06 Pasternik
80. Mistrzostwa Elektrowni CEZ Skawina ZO LOK 14.06 14.06 Pasternik
81. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.06 15.06 Sanguszków 32
82. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 15.06 15.06 Krempachy
83. Puchar Panoramy Krokus 15.06 15.06 Tylicz, LZD
84. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 16.06 16.06 Nowy Targ
85. II runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 16.06 16.06 Pasternik
86. Dwubój 7,62x25 Kochambroń 16.06 16.06 Bochnia
87. Egzamin na patent PZSS MZSS 18.06 18.06 Pasternik
88. IX GP Cracovia-Mem. M.Oracewicza M.L.A.I.C. Sr.Kur 21.06 22.06 Pasternik
89. Memoriał B. Badziocha Arsenał 23.06 Pasternik
90. Eliminacje strefowe do FOOM MZSS 27.06 30.06 Tarnów
91. Ogólnopolskie Mistrzostwa SEP ZO LOK 28.06 28.06 Pasternik
92. Zawody Steel Challenge Krokus 29.06 29.06 Tylicz, LZD
93. Mistrzostwa MZSS - kula MZSS 29.06 30.06 Tarnów
94. Puchar Fiuk Kochambroń 30.06 30.06 Fiuk
95. Pistolet dynamiczny L.2 KS KVG 30.06 30.06 Pasternik
Lipiec
96. Mistrzostwa KS Krokus w Strzelbie i Karabinie Krokus 06.07 06.07 Tylicz, LZD
97. III runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 07.07 07.07 Pasternik
98. Puchar Lata Szarotka 13.07 13.07 Nowy Targ
99. Mistrzostwa Tarnowa TKS 13.07 13.07 Krzyska 17
100. Puchar Lata Szarotka 14.07 14.07 Krempachy
101. I Turniej Wakacyjny Arsenał 14.07 Pasternik
102. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 21.07 21.07 Fabryczna
103. V Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 21.07 21.07 Pasternik
104. Karabin 300 Kochambroń 21.07 21.07 Bochnia
105. XIII Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT Krokus 27.07 27.07 Tylicz, LZD
106. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.07 28.07 Pasternik
Sierpień
107. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 02.08 03.08 Skarżysko
108. Sądecka Śliwka Krokus 03.08 03.08 Nowy Sącz
109. Cracow Open ZSD 10.08 11.08 Drużbuce
110. Jesienny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 11.08 11.08 Pasternik
111. Puchar Fiuk Kochambroń 11.08 11.08 Fiuk
112. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 17.08 17.08 Krempachy
113. RT Tylicz Krokus 17.08 17.08 Tylicz, LZD
114. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 18.08 18.08 Nowy Targ
115. II Turniej Wakacyjny Arsenał 18.08 Pasternik
116. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 25.08 25.08 Pasternik
117. Zawody Karabinowe Krokus 31.08 31.08 Nowy Sącz
Wrzesień
118. IV runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 01.09 01.09 Pasternik
119. Egzamin na patent PZSS MZSS 03.09 03.09 Pasternik
120. Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Sen. i jun. ZW LOK 06.09 08.09 Tarnów
121. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 07.09 07.09 Nowy Targ
122. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 08.09 08.09 Krempachy
123. Koniec Lata Wawel 08.09 08.09 Fabryczna
124. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 08.09 08.09 Pasternik
125. Dwubój 9x19/223 Kochambroń 08.09 08.09 Bochnia
126. Mistrzostwa MOIIB ZO LOK 10.09 10.09 Pasternik
127. Mistrzostwa Koła LOK i KŻR El. Skawina ZO LOK 13.09 13.09 Pasternik
128. Puchar Świętego Michała Krokus 14.09 14.09 Tylicz, LZD
129. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 14.09 14.09 Sanguszków 32
130. Strzelanie Jesienne o Klejnot Króla i Marszałków Sr.Kur 14.09 14.09 Pasternik
131. Jesienne Zaw.o Puch. Krak. Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.09 15.09 Pasternik
132. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 20.09 20.09 Pasternik
133. Pistolet dynamiczny L.1 (L.2) KS KVG 22.09 22.09 Pasternik
134. Zawody Steel Challenge Krokus 28.09 28.09 Tylicz, LZD
135. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał 29.09 Pasternik
Październik
136. Steel Challenge ZSD 06.10 06.10 Pasternik
137. I Turniej Jesienny Wawel 06.10 06.10 Fabryczna
138. Małopolskie Mistrzostwa LOK sen. I jun. ZO LOK 12.10 12.10 N.T.,Oś.,Tar.
139. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 12.10 12.10 Krempachy
140. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS 12.10 12.10 Krzyska 17
141. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 13.10 13.10 Nowy Targ
142. V runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 13.10 13.10 Pasternik
143. I Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 13.10 13.10 Myślenice
144. Panorama Bis Krokus 19.10 19.10 Tylicz, LZD
145. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 19.10 19.10 Sanguszków 32
146. Jesienny Puchar Prezesa KS ZO LOK ZO LOK 20.10 20.10 Pasternik
147. Puchar Kochambroń Kochambroń 20.10 20.10 Bochnia
148. Puchar Jesieni Arsenał 27.10 27.10 Pasternik
149. Karabin i Pistolet KSB KSB 27.10 27.10 Paczótowice
Listopad
150. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 08.11 09.11 Skarżysko
151. Puchar Niepodległości Szarotka 09.11 09.11 Nowy Targ
152. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 09.11 09.11 Tylicz, LZD
153. Puchar Niepodległości Szarotka 10.11 10.11 Krempachy
154. II Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 10.11 10.11 Myślenice
155. Puchar Niepodległości HTS 10.11 10.11 Dywizjonu 303
156. Jesień z Karabinem ZSD 10.11 10.11 Pasternik
157. Niepodległościowa flinta Kochambroń 10.11 10.11 Fiuk
158. Puchar Niepodległości TKS 11.11 11.11 Krzyska 17
159. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.11 14.11 Pasternik
160. IX Zawody Klasyfikacyjne Delfin 16.11 16.11 Sanguszków 32
161. Otwarty Turniej Strzelecki Arsenał 17.11 Pasternik
162. I runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.11 17.11 Dywizjonu 303
163. Karabin i Pistolet KSB KSB 17.11 17.11 Paczółtowice
164. Handgun challenge Kochambroń 17.11 17.11 Bochnia
165. II Turniej Jesienny Wawel 24.11 24.11 Fabrycznej
166. CLC ZSD 24.11 24.11 Pasternik
Grudzień
167. II runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 01.12 01.12 Dywizjonu 303
168. III Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 01.12 01.12 Myślenice
169. Pistolet Praktyczny KSB - runda II KSB 01.12 01.12 Paczółtowice
170. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 07.12 07.12 Sanguszków 32
171. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 07.12 07.12 Krempachy
172. Mikołajkowe pojedynki Kochambroń 07.12 07.12 Bochnia
173. Mistrzostwa MZSS - pneumatyk MZSS 07.12 08.12 Kraków
174. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 08.12 08.12 Nowy Targ
175. Zawody Mikołajkowe Arsenał 08.12 Pasternik
176. Świąteczny Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 08.12 08.12 Paczółtowice
177. Zawody Mikołajkowe HTS 15.12 Dywizjonu 303
178. Zimowe GP Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.12 15.12 Pasternik
179. Nocny rzutek Kochambroń 15.12 15.12 Fiuk
180. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 21.12 21.12 Tylicz, LZD
181. Puchar Nietoperza Wawel 22.12 22.12 Fabrycznej