Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Pistolet Praktyczny KSB - runda I KSB 06.01 Paczółtowice
2. I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.01 Sanguszków 32
3. I Turniej Zimowy Arsenał 13.01 Pasternik
4. III runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 13.01 Dywizjonu 303
5. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 19.01 Nowy Targ
6. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu 20.01 Krempachy
7. IV runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 20.01 Myślenice
8. Noworoczne Zawody HTS 20.01 Dywizjonu 303
9. I Turniej Zimowy Wawel 27.01 Fabryczna
Luty
10. Zimowy Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 03.02 Paczółtowice
11. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 03.02 Reymonta 22
12. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 09.02 Sanguszków 32
13. Nocne Zawody Strzeleckie Arsenał 09.02 Pasternik
14. II Turniej Zimowy Wawel 10.02 Fabryczna
15. CLC ZSD 10.02 Pasternik
16. Egzamin na patent PZSS ZMIANA TERMINU! MZSS 14.02 Pasternik
17. Puchar Zimy Krokus 16.02 Tylicz, LZD
18. Zawody Walentynkowe Szarotka 16.02 Krempachy
19. Zawody Walentynkowe Szarotka 17.02 Nowy Targ
20. V runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 17.02 Myślenice
21. Zima z Karabinem ZSD 17.02 Pasternik
22. IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 24.02 Reymonta
23. II Turniej Zimowy Arsenał 24.02 Pasternik
Marzec
24. Puchar Prezesa KS LOK HTS HTS 03.03 Reymonta
25. Puchar Prezesa KS KVG KS KVG 03.03 Myślenice
26. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 03.03 Pasternik
27. Karabin i Pistolet KSB KSB 03.03 Paczótowice
28. X Memoriał E. Nurka Krokus 09.03 Nowy Sącz
29. III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin Delfin 09.03 Sanguszków 32
30. III Turniej Zimowy Wawel 10.03 Fabryczna
31. Steel Challenge ZSD 10.03 Pasternik
32. Pożegnanie Zimy Szarotka 16.03 Nowy Targ
33. Pożegnanie Zimy Szarotka 17.03 Krempachy
34. Powitanie Wiosny Arsenał 17.03 Pasternik
35. V runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.03 Reymonta
36. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS 23.03 23.03 Krzyska 17
37. Zawody 20-lecia Krokus Krokus 24.03 Tylicz, LZD
38. Pistolet dynamiczny L.1 KS KVG 24.03 Pasternik
Kwiecień
39. Eliminacje strefowe Srebrny Muszkiet ZW LOK 06.04 06.04 Pasternik
40. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 06.04 Krempachy
41. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 07.04 Nowy Targ
42. Puchar Wiosny Arsenał 07.04 Pasternik
43. Karabin i Pistolet KSB KSB 07.04 Paczótowice
44. Wiosenne roztopy Kochambroń 07.04 Bochnia
45. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 13.04 Sanguszków 32
46. Zawody Steel Challenge Krokus 13.04 Tylicz, LZD
47. Incorsa Cup ZSD 14.04 14.04 Drużbuce
48. Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 14.04 Pasternik
49. Tarnowskie strzelby - ODWOŁANE Kochambroń 14.04 Fiuk
50. Zawody Wiosenne Wawel 14.04 Fabryczna
51. Wiosenny Puchar Prezesa KS ZO LOK ZO LOK 14.04 14.04 Pasternik
52. Wielkanocne Jajko Krokus 22.04 Nowy Sącz
53. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.04 Pasternik
Maj
54. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 04.05 Nowy Targ
55. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 05.05 Krempachy
56. III Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 05.05 Pasternik
57. Galicyjski Rzutek Krokus 05.05 Tylicz, LZD
58. I runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK - ODWOŁANE ! ZO LOK 05.05 Pasternik
59. Mistrzostwa Oddz. Krakowskiego SEP ZO LOK 10.05 10.05 Pasternik
60. II runda Pucharu Polski OPEN MZSS Andrzej Próchnicki 10.05 12.05 Tarnów
61. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 11.05 Sanguszków 32
62. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 12.05 Pasternik
63. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.05 Tarnów
64. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 17.05 17.05 Pasternik
65. Strzelanie o godność Krak. Króla Kurkowego Sr.Kur 18.05 18.05 Pasternik
66. Puchar Nowego Sącza Krokus 18.05 Nowy Sącz
67. Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał 19.05 Pasternik
68. Majówka w Bochni Kochambroń 19.05 19.05 Bochnia
69. Strzelecka Majówka Wawel 26.05 Fabraczna
70. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 26.05 Pasternik
71. Puchar Fiuk Kochambroń 26.05 26.05 Fiuk
Czerwiec
72. Mistrzostwa KS Krokus Krokus 01.06 Nowy Sącz
73. Ogólnopolskie Otwarte Mistrz.LOK jun. i młodz. ZW LOK 01.06 02.06 Tarnów
74. IV Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 02.06 Pasternik
75. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 07.06 07.06 Pasternik
76. Otwarte Międzynarodowe Zawody Żołnierzy Rezerwy LOK BMZW LOK Kraków 08.06 Bochnia ul. Strzelecka
77. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów TKS 09.06 Krzyska 17
78. Zawody Czerwcowe Wawel 09.06 09.06 Fabryczna
79. Memoriał Doktorka ZSD 09.06 09.06 Pasternik
80. Mistrzostwa Elektrowni CEZ Skawina ZO LOK 14.06 14.06 Pasternik
81. II Bochnia Open, Długodystansowe Zawody Karabinowe i Pistoletowe TS Wisła 14.06 15.06
82. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.06 15.06 Sanguszków 32
83. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 15.06 15.06 Krempachy
84. Puchar Panoramy Krokus 15.06 15.06 Tylicz, LZD
85. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 16.06 16.06 Nowy Targ
86. Dwubój 7,62x25 Kochambroń 16.06 16.06 Bochnia
87. Zawody o Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 16.06 Pasternik
88. IX GP Cracovia-Mem. M.Oracewicza M.L.A.I.C. Sr.Kur 21.06 22.06 Pasternik
89. Memoriał B. Badziocha Arsenał 23.06 Pasternik
90. Egzamin na patent PZSS zmiana terminu z 18.06 -> 27.06 - Pasternik ! MZSS 27.06 Pasternik (sprostowanie - porzednio był Tarnów)
91. Eliminacje strefowe do FOOM MZSS 27.06 30.06 Tarnów
92. Ogólnopolskie Mistrzostwa SEP ZO LOK 28.06 28.06 Pasternik
93. Zawody 75-lecia LOK Krokus 29.06 Tylicz, LZD
94. Mistrzostwa MZSS - kula MZSS 29.06 30.06 Tarnów
95. Puchar Fiuk Kochambroń 30.06 30.06 Fiuk
96. Pistolet dynamiczny L.2 KS KVG 30.06 Pasternik
Lipiec
97. Mistrzostwa KS Krokus w Strzelbie i Karabinie Krokus 07.07 Tylicz, LZD
98. Puchar Lata Szarotka 13.07 13.07 Nowy Targ
99. Mistrzostwa Tarnowa TKS 13.07 13.07 Krzyska 17
100. Puchar Lata Szarotka 14.07 14.07 Krempachy
101. I Turniej Wakacyjny Arsenał 14.07 Pasternik
102. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 21.07 21.07 Fabryczna
103. Karabin 300 Kochambroń 21.07 21.07 Bochnia
104. XIII Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT Krokus 21.07 Tylicz, LZD
105. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.07 28.07 Pasternik
Sierpień
106. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 02.08 03.08 Skarżysko
107. Sądecka Śliwka Krokus 03.08 03.08 Nowy Sącz
108. Cracow Open ZSD 10.08 11.08 Drużbuce
109. Jesienny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 11.08 11.08 Pasternik
110. Puchar Fiuk Kochambroń 11.08 11.08 Fiuk
111. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 17.08 17.08 Krempachy
112. RT Tylicz Krokus 17.08 17.08 Tylicz, LZD
113. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 18.08 18.08 Nowy Targ
114. II Turniej Wakacyjny Arsenał 18.08 Pasternik
115. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 25.08 25.08 Pasternik
116. Zawody Karabinowe Krokus 31.08 31.08 Nowy Sącz
Wrzesień
117. Egzamin na patent PZSS MZSS 03.09 03.09 Pasternik
118. Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Sen. i jun. ZW LOK 06.09 08.09 Tarnów
119. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 07.09 07.09 Nowy Targ
120. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 08.09 08.09 Krempachy
121. Koniec Lata Wawel 08.09 08.09 Fabryczna
122. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 08.09 08.09 Pasternik
123. Dwubój 9x19/223 Kochambroń 08.09 08.09 Bochnia
124. Mistrzostwa MOIIB ZO LOK 10.09 10.09 Pasternik
125. Mistrzostwa Koła LOK i KŻR El. Skawina ZO LOK 13.09 13.09 Pasternik
126. Memoriał Janusza Michałowskiego TS Wisła 13.09 14.09
127. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 14.09 14.09 Sanguszków 32
128. Strzelanie Jesienne o Klejnot Króla i Marszałków Sr.Kur 14.09 14.09 Pasternik
129. Puchar Świętego Michała Krokus 15.09 Tylicz, LZD
130. Jesienne Zaw.o Puch. Krak. Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.09 15.09 Pasternik
131. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 20.09 20.09 Pasternik
132. V Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 22.09 Pasternik
133. Zawody Steel Challenge Krokus 28.09 28.09 Tylicz, LZD
134. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał 29.09 Pasternik
Październik
135. Steel Challenge ZSD 06.10 06.10 Pasternik
136. Zawody z okazji 100-lecia klubu WKS "Wawel" Wawel 06.10 Fabryczna
137. Małopolskie Mistrzostwa LOK sen. I jun. ZO LOK 12.10 12.10 N.T.,Oś.,Tar.
138. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 12.10 12.10 Krempachy
139. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS 12.10 12.10 Krzyska 17
140. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 13.10 13.10 Nowy Targ
141. I Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 13.10 13.10 Myślenice
142. Zawody o Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 13.10 Pasternik
143. Panorama Bis Krokus 19.10 19.10 Tylicz, LZD
144. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 19.10 19.10 Sanguszków 32
145. Pistolet dynamiczny L.1 (L.2) KS KVG 20.10 Pasternik
146. Jesienny Puchar Prezesa KS ZO LOK ZO LOK 20.10 20.10 Pasternik
147. Puchar Kochambroń Kochambroń 20.10 20.10 Bochnia
148. Puchar Jesieni Arsenał 27.10 27.10 Pasternik
149. Karabin i Pistolet KSB KSB 27.10 27.10 Paczótowice
Listopad
150. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 08.11 09.11 Skarżysko
151. IV Bochnia Open, Długodystansowe Zawody Karabinowe i Pistoletowe TS Wisła 08.11 09.11
152. Puchar Niepodległości Szarotka 09.11 09.11 Nowy Targ
153. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 09.11 09.11 Tylicz, LZD
154. Puchar Niepodległości Szarotka 10.11 10.11 Krempachy
155. II Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 10.11 10.11 Myślenice
156. Puchar Niepodległości HTS 10.11 10.11 Dywizjonu 303
157. Jesień z Karabinem ZSD 10.11 10.11 Pasternik
158. Niepodległościowa flinta Kochambroń 10.11 10.11 Fiuk
159. Puchar Niepodległości TKS 11.11 11.11 Krzyska 17
160. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.11 14.11 Pasternik
161. IX Zawody Klasyfikacyjne Delfin 16.11 16.11 Sanguszków 32
162. Otwarty Turniej Strzelecki Arsenał 17.11 Pasternik
163. I runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.11 17.11 Dywizjonu 303
164. Karabin i Pistolet KSB KSB 17.11 17.11 Paczółtowice
165. Handgun challenge Kochambroń 17.11 17.11 Bochnia
166. Zawody Jesienne Wawel 24.11 Fabrycznej
167. CLC ZSD 24.11 24.11 Pasternik
Grudzień
168. II runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 01.12 01.12 Dywizjonu 303
169. III Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 01.12 01.12 Myślenice
170. Pistolet Praktyczny KSB - runda II KSB 01.12 01.12 Paczółtowice
171. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 07.12 07.12 Sanguszków 32
172. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 07.12 07.12 Krempachy
173. Mikołajkowe pojedynki Kochambroń 07.12 07.12 Bochnia
174. Mistrzostwa MZSS - pneumatyk MZSS 07.12 08.12 Kraków
175. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 08.12 08.12 Nowy Targ
176. Zawody Mikołajkowe Arsenał 08.12 Pasternik
177. Świąteczny Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 08.12 08.12 Paczółtowice
178. Zawody Mikołajkowe HTS 15.12 Dywizjonu 303
179. Zimowe GP Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.12 15.12 Pasternik
180. Nocny rzutek Kochambroń 15.12 15.12 Fiuk
181. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 21.12 21.12 Tylicz, LZD
182. Puchar Nietoperza Wawel 22.12 22.12 Fabrycznej