Informacje o zawodach

Kalendarz

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce K P Rz K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Pistolet Praktyczny KSB - runda I KSB 06.01 Paczółtowice
2. I Zawody Klasyfikacyjne Delfin 12.01 Sanguszków 32
3. I Turniej Zimowy Arsenał 13.01 Pasternik
4. III runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 13.01 Dywizjonu 303
5. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu Szarotka 19.01 Nowy Targ
6. V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu 20.01 Krempachy
7. IV runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 20.01 Myślenice
8. Noworoczne Zawody HTS 20.01 Dywizjonu 303
9. I Turniej Zimowy Wawel 27.01 Fabryczna
Luty
10. Zimowy Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 03.02 Paczółtowice
11. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS 03.02 Reymonta 22
12. II Zawody Klasyfikacyjne Delfin 09.02 Sanguszków 32
13. Nocne Zawody Strzeleckie Arsenał 09.02 Pasternik
14. II Turniej Zimowy Wawel 10.02 Fabryczna
15. CLC ZSD 10.02 Pasternik
16. Egzamin na patent PZSS ZMIANA TERMINU! MZSS 14.02 Pasternik
17. Puchar Zimy Krokus 16.02 Tylicz, LZD
18. Zawody Walentynkowe Szarotka 16.02 Krempachy
19. Zawody Walentynkowe Szarotka 17.02 Nowy Targ
20. V runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 17.02 Myślenice
21. Zima z Karabinem ZSD 17.02 17.02 Pasternik
22. IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 24.02 Reymonta
23. II Turniej Zimowy Arsenał 24.02 Pasternik
Marzec
24. Puchar Prezesa K.S.LOK HTS HTS 03.03 03.03 Dywizjonu 303
25. Puchar Prezesa KS KVG KS KVG 03.03 Myślenice
26. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 03.03 03.03 Pasternik
27. Karabin i Pistolet KSB KSB 03.03 03.03 Paczótowice
28. X Memoriał E. Nurka Krokus 09.03 09.03 Nowy Sącz
29. III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin Delfin 09.03 09.03 Sanguszków 32
30. III Turniej Zimowy Wawel 10.03 Fabryczna
31. Steel Challenge ZSD 10.03 10.03 Pasternik
32. Pożegnanie Zimy Szarotka 16.03 16.03 Nowy Targ
33. Pożegnanie Zimy Szarotka 17.03 17.03 Krempachy
34. Powitanie Wiosny Arsenał 17.03 Pasternik
35. IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.03 17.03 Dywizjonu 303
36. Egzamin na patent PZSS MZSS 21.03 21.03 Pasternik
37. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS 23.03 23.03 Krzyska 17
38. Tylicz Challenge Krokus 23.03 23.03 Tylicz, LZD
39. Pistolet dynamiczny L.1 KS KVG 24.03 24.03 Pasternik
Kwiecień
40. Eliminacje strefowe Srebrny Muszkiet ZW LOK 06.04 06.04 Pasternik
41. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 06.04 06.04 Krempachy
42. II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego Szarotka 07.04 07.04 Nowy Targ
43. Puchar Wiosny Arsenał 07.04 Pasternik
44. Karabin i Pistolet KSB KSB 07.04 07.04 Paczótowice
45. Wiosenne roztopy Kochambroń 07.04 07.04 Bochnia
46. IV Zawody Klasyfikacyjne Delfin 13.04 13.04 Sanguszków 32
47. Zawody Steel Challenge Krokus 13.04 13.04 Tylicz, LZD
48. Incorsa Cup ZSD 14.04 14.04 Drużbuce
49. Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 14.04 14.04 Pasternik
50. Tarnowskie strzelby Kochambroń 14.04 14.04 Fiuk
51. Zawody Wiosenne Wawel 14.04 14.04 Fabryczna
52. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów TKS 14.04 14.04 Krzyska 17
53. Wiosenny Puchar Prezesa KS ZO LOK ZO LOK 14.04 14.04 Pasternik
54. Wielkanocne Jajko Krokus 22.04 22.04 Nowy Sącz
55. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.04 28.04 Pasternik
Maj
56. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 04.05 04.05 Nowy Targ
57. Puchar Burmistrza Nowego Targu Szarotka 05.05 05.05 Krempachy
58. III Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 05.05 05.05 Pasternik
59. Galicyjski Rzutek Krokus 05.05 05.05 Tylicz, LZD
60. I runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 05.05 Pasternik
61. Mistrzostwa Oddz. Krakowskiego SEP ZO LOK 10.05 10.05 Pasternik
62. II runda Pucharu Polski OPEN MZSS 10.05 12.05 Tarnów
63. V Zawody Klasyfikacyjne Delfin 11.05 11.05 Sanguszków 32
64. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 12.05 12.05 Pasternik
65. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.05 14.05 Pasternik
66. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 17.05 17.05 Pasternik
67. Strzelanie o godność Krak. Króla Kurkowego Sr.Kur 18.05 18.05 Pasternik
68. Puchar Nowego Sącza Krokus 18.05 18.05 Nowy Sącz
69. Mistrzostwa KKS Arsenał Arsenał 19.05 Pasternik
70. Majówka w Bochni Kochambroń 19.05 19.05 Bochnia
71. Strzelecka Majówka Wawel 26.05 26.05 Fabraczna
72. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 26.05 26.05 Pasternik
73. Puchar Fiuk Kochambroń 26.05 26.05 Fiuk
74. Wojewódzkie zawody „Srebrny Muszkiet” ZW LOK 29.05 29.05 Tarnów
Czerwiec
75. Mistrzostwa KS Krokus Krokus 01.06 01.06 Nowy Sącz
76. Ogólnopolskie Otwarte Mistrz.LOK jun. i młodz. ZW LOK 01.06 02.06 Tarnów
77. IV Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 02.06 02.06 Pasternik
78. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 07.06 07.06 Pasternik
79. Zawody Czerwcowe Wawel 09.06 09.06 Fabryczna
80. Memoriał Doktorka ZSD 09.06 09.06 Pasternik
81. Mistrzostwa Elektrowni CEZ Skawina ZO LOK 14.06 14.06 Pasternik
82. VI Zawody Klasyfikacyjne Delfin 15.06 15.06 Sanguszków 32
83. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 15.06 15.06 Krempachy
84. Puchar Panoramy Krokus 15.06 15.06 Tylicz, LZD
85. Mistrzostwa KS „Szarotka” Szarotka 16.06 16.06 Nowy Targ
86. II runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 16.06 16.06 Pasternik
87. Dwubój 7,62x25 Kochambroń 16.06 16.06 Bochnia
88. Egzamin na patent PZSS MZSS 18.06 18.06 Pasternik
89. IX GP Cracovia-Mem. M.Oracewicza M.L.A.I.C. Sr.Kur 21.06 22.06 Pasternik
90. Memoriał B. Badziocha Arsenał 23.06 Pasternik
91. Eliminacje strefowe do FOOM MZSS 27.06 30.06 Tarnów
92. Ogólnopolskie Mistrzostwa SEP ZO LOK 28.06 28.06 Pasternik
93. Zawody Steel Challenge Krokus 29.06 29.06 Tylicz, LZD
94. Mistrzostwa MZSS - kula MZSS 29.06 30.06 Tarnów
95. Puchar Fiuk Kochambroń 30.06 30.06 Fiuk
96. Pistolet dynamiczny L.2 KS KVG 30.06 30.06 Pasternik
Lipiec
97. Mistrzostwa KS Krokus w Strzelbie i Karabinie Krokus 06.07 06.07 Tylicz, LZD
98. III runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 07.07 07.07 Pasternik
99. Puchar Lata Szarotka 13.07 13.07 Nowy Targ
100. Mistrzostwa Tarnowa TKS 13.07 13.07 Krzyska 17
101. Puchar Lata Szarotka 14.07 14.07 Krempachy
102. I Turniej Wakacyjny Arsenał 14.07 Pasternik
103. Puchar Prezesa WKS Wawel Wawel 21.07 21.07 Fabryczna
104. V Bojowy Dzień Strzelecki KS KVG 21.07 21.07 Pasternik
105. Karabin 300 Kochambroń 21.07 21.07 Bochnia
106. XIII Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT Krokus 27.07 27.07 Tylicz, LZD
107. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 28.07 28.07 Pasternik
Sierpień
108. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 02.08 03.08 Skarżysko
109. Sądecka Śliwka Krokus 03.08 03.08 Nowy Sącz
110. Cracow Open ZSD 10.08 11.08 Drużbuce
111. Jesienny Puchar w strzelbie i karabinie KS KVG 11.08 11.08 Pasternik
112. Puchar Fiuk Kochambroń 11.08 11.08 Fiuk
113. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 17.08 17.08 Krempachy
114. RT Tylicz Krokus 17.08 17.08 Tylicz, LZD
115. Małopolskie Mistrzostwa Weteranów Szarotka 18.08 18.08 Nowy Targ
116. II Turniej Wakacyjny Arsenał 18.08 Pasternik
117. O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 25.08 25.08 Pasternik
118. Zawody Karabinowe Krokus 31.08 31.08 Nowy Sącz
Wrzesień
119. IV runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 01.09 01.09 Pasternik
120. Egzamin na patent PZSS MZSS 03.09 03.09 Pasternik
121. Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Sen. i jun. ZW LOK 06.09 08.09 Tarnów
122. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 07.09 07.09 Nowy Targ
123. III Puchar Gen. St.Maczka Szarotka 08.09 08.09 Krempachy
124. Koniec Lata Wawel 08.09 08.09 Fabryczna
125. Liga Krakowiaków i Górali ZSD 08.09 08.09 Pasternik
126. Dwubój 9x19/223 Kochambroń 08.09 08.09 Bochnia
127. Mistrzostwa MOIIB ZO LOK 10.09 10.09 Pasternik
128. Mistrzostwa Koła LOK i KŻR El. Skawina ZO LOK 13.09 13.09 Pasternik
129. Puchar Świętego Michała Krokus 14.09 14.09 Tylicz, LZD
130. VII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 14.09 14.09 Sanguszków 32
131. Strzelanie Jesienne o Klejnot Króla i Marszałków Sr.Kur 14.09 14.09 Pasternik
132. Jesienne Zaw.o Puch. Krak. Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.09 15.09 Pasternik
133. Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego KTS 20.09 20.09 Pasternik
134. Pistolet dynamiczny L.1 (L.2) KS KVG 22.09 22.09 Pasternik
135. Zawody Steel Challenge Krokus 28.09 28.09 Tylicz, LZD
136. Puchar Prezesa KKS Arsenał Arsenał 29.09 Pasternik
Październik
137. Steel Challenge ZSD 06.10 06.10 Pasternik
138. I Turniej Jesienny Wawel 06.10 06.10 Fabryczna
139. Małopolskie Mistrzostwa LOK sen. I jun. ZO LOK 12.10 12.10 N.T.,Oś.,Tar.
140. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 12.10 12.10 Krempachy
141. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS 12.10 12.10 Krzyska 17
142. Puchar Starosty Nowotarskiego Szarotka 13.10 13.10 Nowy Targ
143. V runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK ZO LOK 13.10 13.10 Pasternik
144. I Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 13.10 13.10 Myślenice
145. Panorama Bis Krokus 19.10 19.10 Tylicz, LZD
146. VIII Zawody Klasyfikacyjne Delfin 19.10 19.10 Sanguszków 32
147. Jesienny Puchar Prezesa KS ZO LOK ZO LOK 20.10 20.10 Pasternik
148. Puchar Kochambroń Kochambroń 20.10 20.10 Bochnia
149. Puchar Jesieni Arsenał 27.10 27.10 Pasternik
150. Karabin i Pistolet KSB KSB 27.10 27.10 Paczótowice
Listopad
151. XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe Sr.Kur 08.11 09.11 Skarżysko
152. Puchar Niepodległości Szarotka 09.11 09.11 Nowy Targ
153. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 09.11 09.11 Tylicz, LZD
154. Puchar Niepodległości Szarotka 10.11 10.11 Krempachy
155. II Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 10.11 10.11 Myślenice
156. Puchar Niepodległości HTS 10.11 10.11 Dywizjonu 303
157. Jesień z Karabinem ZSD 10.11 10.11 Pasternik
158. Niepodległościowa flinta Kochambroń 10.11 10.11 Fiuk
159. Puchar Niepodległości TKS 11.11 11.11 Krzyska 17
160. Egzamin na patent PZSS MZSS 14.11 14.11 Pasternik
161. IX Zawody Klasyfikacyjne Delfin 16.11 16.11 Sanguszków 32
162. Otwarty Turniej Strzelecki Arsenał 17.11 Pasternik
163. I runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 17.11 17.11 Dywizjonu 303
164. Karabin i Pistolet KSB KSB 17.11 17.11 Paczółtowice
165. Handgun challenge Kochambroń 17.11 17.11 Bochnia
166. II Turniej Jesienny Wawel 24.11 24.11 Fabrycznej
167. CLC ZSD 24.11 24.11 Pasternik
Grudzień
168. II runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej ZO LOK 01.12 01.12 Dywizjonu 303
169. III Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KS KVG 01.12 01.12 Myślenice
170. Pistolet Praktyczny KSB - runda II KSB 01.12 01.12 Paczółtowice
171. X Zawody Klasyfikacyjne Delfin 07.12 07.12 Sanguszków 32
172. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 07.12 07.12 Krempachy
173. Mikołajkowe pojedynki Kochambroń 07.12 07.12 Bochnia
174. Mistrzostwa MZSS - pneumatyk MZSS 07.12 08.12 Kraków
175. Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” Szarotka 08.12 08.12 Nowy Targ
176. Zawody Mikołajkowe Arsenał 08.12 Pasternik
177. Świąteczny Puchar Strzelca Bojowego KSB KSB 08.12 08.12 Paczółtowice
178. Zawody Mikołajkowe HTS 15.12 Dywizjonu 303
179. Zimowe GP Krakowskiego Bractwa Kurkowego Sr.Kur 15.12 15.12 Pasternik
180. Nocny rzutek Kochambroń 15.12 15.12 Fiuk
181. Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości Krokus 21.12 21.12 Tylicz, LZD
182. Puchar Nietoperza Wawel 22.12 22.12 Fabrycznej